Zbliża się finał turnieju Warka Planet of Gamers Cup

Zbliża się finał turnieju Warka Planet of Gamers Cup

Wielkie gamingowe emocje, zacięta rywalizacja i sześciu popularnych influencerów, którzy zmierzą się ze sobą w czterech grach – już w najbliższą niedzielę odbędzie się druga edycja turnieju Warka Planet of Gamers Cup.

Wydarzenie można będzie śledzić na żywo 3 kwietnia od 16.00 na stronie www.planetofgamers.pl, na kanale Planet of Gamers na YouTube, na wydarzeniu na Facebooku, na kanałach uczestników turnieju oraz na YouTubie i Twitchu Polsat Games. Tego samego dnia, o godzinie 23.00, odbędzie się również retransmisja turnieju w telewizji na Polsat Games.

Warka Planet of Gamers 2022

Ubiegłoroczna edycja turnieju Warka Planet of Gamers okazała się prawdziwym sukcesem, pozwalając Warce szturmem zdobyć świat gamingu. Organizatorzy zapowiadają jednak, że druga odsłona turnieju będzie jeszcze bardziej ekscytująca i obfitująca w niezapomniane emocje. Uczestnicy wydarzenia po raz kolejny zostaną przeniesieni na trzy dni do epickiego świata rodem z Planety Warki, gdzie będą na nich czekać liczne niespodzianki, świetna zabawa, wspólne aktywności, treningi i oczywiście – zacięta rywalizacja podczas wielkiego finału zaplanowanego na 3 kwietnia.

Tym razem w szranki staną: ubiegłoroczny zwycięzca – wspomniany wcześniej Pago, fan piłki nożnej, gracz i zapalony streamer – Lachu, najdłuższa stażem polska streamerka na Twitchu – Brunecia, zdobywca drugiego miejsca w H1Z1 Invitational – Leh, ekspertka od gier FPS na polskiej scenie Twitch.tv – Tyris oraz największy polski twórca na platformie Twitch – Xayoo. Uczestnicy zmierzą się ze sobą w czterech grach sprawdzających ich kompetencje. Póki co wiemy o tym, że zawodnicy zagrają w CS:GO, Stick Fight i Assetto Corsa. Ostatni tytuł będzie owiany tajemnicą do samego końca.

Przebieg rozgrywek

Całość przygotowano z wielkim rozmachem – turniej zostanie rozegrany na profesjonalnym sprzęcie w wyjątkowo zaaranżowanej na tę okoliczność przestrzeni, w której chciałby się znaleźć każdy fan gamingu. Finałowe rozgrywki będzie można śledzić od godziny 16.00, a wszystkie poczynania uczestników będą omawiane na żywo przez profesjonalnych komentatorów, którymi będą: Mikołaj „silv4n” Sinacki, Michał „Avahir” Kudliński oraz Michał „myha” Francuz. Wydarzenie poprowadzą Kinga Kujawska i Filip Mątowski.

Przebieg niedzielnych rozgrywek będzie można oglądać online na stronie www.planetofgamers.pl, na kanale Planet of Gamers na YouTube, na wydarzeniu na Facebooku, na kanałach uczestników turnieju oraz na YouTubie i Twitchu partnera wydarzenia, czyli Polsat Games, pozwalając marce dotrzeć do szerokiego grona fanów gamingu. Tego samego dnia, o godzinie 23.00, odbędzie się również retransmisja turnieju w telewizji na kanale Polsat Games.


Pomysłodawcą wydarzenia jest marka Warka. Strategię platformy Planet of Gamers stworzyły 2012 Agency i Gameset. Przy realizacji działań współpracują 2012 Agency odpowiedzialne za strategię komunikacji, kreację i kampanię 360 oraz agencja Gameset, która przygotowała koncept wydarzenia Planet of Gamers Cup i zarządza relacjami z twórcami. Producentem wydarzenia jest agencja Fire i studio FR3NZY. Działania PR prowadzi agencja HOPE. Media planuje i kupuje Starcom.

 

Reklama