abc na kołach zachęca do współpracy i oferuje bonus na start

abc na kołach zachęca do współpracy i oferuje bonus na start

Należąca do Grupy Eurocash sieć handlu mobilnego, abc na kołach, poszukuje nowych agentów. Poza umową z gwarantowanym wynagrodzeniem i systemem prowizyjnym, sieć oferuje też atrakcyjny bonus na rozpoczęcie współpracy.

Dopiero co abc na kołach informowało o wejściu do kolejnego województwa i zwiększeniu bazy mobilnych sklepów do 130, a już przedstawia ambitne plany na dalszy rozwój. Sieć rusza z intensywną kampanią rekrutacyjną i wzmacnia ofertę "na start". Jak informuje w komunikacie abc na kołach: "Teraz podejmując współpracę z abc na kołach, można dostać aż 6 tys. zł netto na start".

Sieć abc na kołach powstała w 2015 r., kiedy niemal 5 mln Polaków zamieszkujących wsie i małe miejscowości nie miało w pobliżu żadnego sklepu stacjonarnego. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw ich potrzebom, wysyłając do nich mobilny, w pełni zatowarowany sklep z ofertą kilkuset produktów i zapleczem w postaci hurtowni Eurocash Cash&Carry.

Błażej Białczyk, dyrektor generalny abc na kołach

Jak zauważa Błażej Białczyk, koncept sprawdził się świetnie, a obecnie 130 mobilnych sklepów abc na kołach działa już w 8 województwach, co czyni go największą siecią handlu mobilnego w Europie. "Szybko się rozwijamy, m.in. dlatego, że mamy dobrze rozbudowany system wspierania agentów, którzy nie muszą dokładać do biznesu" – dodaje dyrektor generalny abc na kołach.

Zarobki w sieci sklepów abc na kołach

Aktualnie doświadczony agent abc na kołach może zarobić nawet 6500 zł miesięcznie. Podstawą współpracy jest umowa agencyjna z gwarantowanym wynagrodzeniem w wysokości 4000 zł i atrakcyjnym systemem prowizyjnym. Dodatkowo, od niedawna, w związku z intensywnym rozwojem, abc na kołach oferuje nowym agentom atrakcyjny bonus za rozpoczęcie współpracy w wysokości aż 6000 zł.

Przed rozpoczęciem pracy każdy z przedsiębiorców otrzymuje w pełni wyposażony i ubezpieczony samochód, a także laptop i telefon, dzięki czemu jest odpowiednio przygotowany do pracy w terenie. Agentom przysługuje też dofinansowanie do paliwa. Co więcej, sieć oferuje szkolenia wstępne oraz wsparcie ekspertów z dziedzin handlu, marketingu i księgowości na każdym etapie współpracy.

Wiemy, że potrzeby są różne w zależności od regionu, miejscowości, konsumenta. Dlatego stawiamy na elastyczność. Nasi agenci mogą uzupełnić ofertę o produkty lokalne, sezonowe, a także przyjmować zamówienia na dowolny towar z oferty Eurocash Cash&Carry. W części samochodów sieci można już płacić kartą, a wkrótce będzie w nich też dostępna usługa cashback. Do końca roku wszystkie auta zostaną wyposażone w terminalne płatnicze.

Błażej Białczyk

Jak dołączyć do abc na kołach?

W związku z planowaną ekspansją w kolejnych województwach, sieć stale poszukuje nowych agentów. Żeby wziąć udział w rekrutacji, wystarczy wypełnić formularz na stronie https://www.abcnakolach.pl/ i poczekać na telefon.

Dzięki świetnym wynikom sprzedaży w zeszłym roku, 2022 rok rozpoczęliśmy pełni pozytywnej energii i zapału do pracy. Obserwujemy otoczenie, na bieżąco analizujemy rynek i wyciągamy wnioski. Potencjał naszego biznesu jest ogromny i również w tym roku dołożymy wszelkich starań, aby jak najlepiej go wykorzystać. Chcemy dalej się rozwijać i powiększać sieć współpracujących z nami przedsiębiorców. Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy.

Błażej Białczyk

Fot. mat. prasowe