PepsiCo w swoim biurze organizuje zakwaterowanie dla ukraińskich uchodźców

PepsiCo w swoim biurze organizuje zakwaterowanie dla ukraińskich uchodźców

PepsiCo Polska skupia sie na pomocy ukraińskim uchodźcom. Jak informuje producent, siedziba firmy stała się zakwaterowaniem dla pracowników z PepsiCo Ukraina.

Polski oddział PepsiCo przez ostatnie dni pracował nad zapewnieniem pomocy dla tych, którzy z powodu wojny zmuszeni byli opuścić swoje domu. Jak informuje firma, wśród potrzebujących znalazło się ponad 400 koleżanek i kolegów z PepsiCo Ukraina oraz ich rodziny.

PepsiCo zamiast wyprowadzki, organizuje zakwaterowanie dla Ukraińców

PepsiCo Polska w październiku ub.r. sprzedał biurowiec na warszawskiej Pradze będący główną siedzibą firmy. Jak informuje producent, z końcem marca firma planowała opuścić budynek.

Jednak sytuacja, w jakiej znaleźli się uciekający z zawładniętej wojną Ukrainy, sprowokowała firmę do zmiany planów. PepsiCo Polska w 3 dni przekształciła przestrzenie biurowe, które stały się zakwaterowaniem dla pracowników z ukraińskiego oddziału PepsiCo oraz ich najbliższych. "Pokoje, kuchnie, łazienki z prysznicami oraz sala zabaw goszczą już pierwsze rodziny" – pisze PepsiCo Polska na Twitterze.


Foto: twitter.com/PepsiCoPolska