Wawel Truck na „Dzień dobry Ukraino”

W najbliższą sobotę, 19 marca podczas wydarzenia „Dzień dobry Ukraino”, które odbędzie się w Krakowie w Centrum Kongresowym ICE pojawi się interaktywna ciężarówka Wawel Truck.

Jak zapowiada producent, na odwiedzających wydarzenie czeka moc słodyczy, gier, zabaw oraz interaktywnych aplikacji.

Myśląc z troską o najmłodszych, przybywających do nas z Ukrainy i chcąc im zapewnić chwile wytchnienia i dziecięcej radości, marka Wawel partneruje wydarzeniu „Dzień dobry Ukraino”, organizowanemu przez Krakowskie Biuro Festiwalowe. Przed budynkiem ICE na dzieci czeka interaktywna ciężarówka, która zapewni świetną zabawę i oczywiście słodycze dla każdego! O samopoczucie małych gości zadbają także nasi pracownicy – wolontariusze.

komunikat Wawel na LinkedIn

Centrum Kongresowe ICE w Krakowie mieści się przy ul. Konopnickiej 17. Wydarzenie odbędzię się 19 marca w sobotę w godzinach 10:00-15:00.


У суботу, 19 березня, на краківську акцію «Добрий день, Україно!» завітає солодка вантажівка - Wawel Truck. Буде багато солодощів, ігор та інтерактивних додатків. Перед будівлею ICE на дітей чекає інтерактивна вантажівка, яка подарує чудові розваги та, звісно, солодощі для всіх!

Запрошуємо сім'ї та дітей з України!

Субота, 19 березня з 10:00 до 15:00
Конгрес-центр ICE в Кракові (ul. Konopnicka 17)


źródło: informacja prasowa Wawel / foto: Wawel (strona LinkedIn marki)

Reklama