EcoFood Poland – spotkanie sektora żywności ekologicznej już w kwietniu

EcoFood Poland – spotkanie sektora żywności ekologicznej już w kwietniu
EcoFood Poland EcoFood Poland – spotkanie sektora żywności ekologicznej już w kwietniu

Kolejna edycja targów żywności i napojów w Polsce odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia 2022 r. w EXPO XXI w Warszawie. W ramach targów odbywa się prezentacja szerokiej oferty produktów ekologicznych, naturalnych, organicznych w dedykowanej strefie EcoFood Poland.

Organizatorzy targów podkreślają, że niezwykle cieszą się na możliwość bezpośrednich spotkań, a wśród Wystawców i Odwiedzających potrzeba kontaktu na żywo jeszcze nigdy nie była tak wielka.

Bardzo liczymy na integrację całej branży spożywczej. Tym razem już na żywo, tym bardziej, że po wielu miesiącach pracy zdalnej, brakowało nam bezpośrednich spotkań, możliwości wypicia wspólnie kawy oraz przeżycia emocji i doświadczeń, które zawsze towarzyszyły nam podczas trzech dni targowych. Jesteśmy pewni, że kryzys już za nami. Firmy wchodzą w tak zwaną „nową rzeczywistość” w której muszą się rozeznać i nauczyć funkcjonować  i teraz jest dobry moment, aby zaprezentować swoją silną pozycję na rynku i zdobyć nowych kontrahentów, a najlepszym do tego miejscem będą targi WorldFood Poland.

Agnieszka Szpaderska, dyrektor targów WorldFood Poland

EcoFood Poland – to tutaj wyróżnisz swój ekologiczny produkt

Mając na uwadze coraz większą świadomość konsumentów o potrzebie zaopatrywania się w sprawdzone produkty ekologiczne,  producenci żywności powiększają swoje portfolio o nowe artykuły organiczne i naturalne. Mimo, że ceny żywności certyfikowanej są o kilka razy wyższe, niż konwencjonalnych wyrobów, nie zniechęca to kupujących, tworząc bardzo wysoki popyt na tego rodzaju artykuły.

Targi WorldFood Poland i dedykowana strefa EcoFood dają szansę polskim wytwórcom żywności ekologicznej na wyróżnienie swoich produktów wśród międzynarodowych partnerów i zawiązanie nowych relacji biznesowych.

To tu rodzą się nowe relacje biznesowe Targi WorldFood Poland to wydarzenie biznesowe  skierowane do branży spożywczej. Sercem targów są liczne rozmowy przy stoiskach bogatych w produkty spożywcze i napoje z całego świata, to tam rodzą się nowe relacje biznesowe, następuje wymiana kontaktów oraz odbywają się degustacje. WorldFood Poland to najlepsze miejsce dla producentów, przetwórców, dystrybutorów i handlowców działających w sektorze spożywczym.  

WorldFood Poland to pozycja obowiązkowa na liście wydarzeń branżowych dla każdego przedsiębiorcy działającego w sektorze spożywczym.

Już dziś zapisz w kalendarzu: 5-7 kwietnia 2022. Nawiąż kontakty, które napędzą Twój biznes!

Bezpłatna rejestracja dla osób z branży żywności ekologicznej:
https://rejestracja.worldfood.pl/

Więcej informacji na stronie www.worldfood.pl

 

Reklama