NutraFood Poland – spotkanie sektora suplementów i żywności funkcjonalnej

NutraFood Poland – spotkanie sektora suplementów i żywności funkcjonalnej
nutra food nutra food poland NutraFood Poland – spotkanie sektora suplementów i żywności funkcjonalnej

Kolejna edycja największych targów żywności i napojów w Polsce odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia 2022 r. w EXPO XXI w Warszawie.

W ramach targów na szczególną uwagę zasługuje sektor NutraFood z szeroką ofertą produktów z zakresu nutraceutyków, gdzie prezentowane są zarówno surowce i dodatki, jak również produkty finalne – żywność i napoje funkcjonalne, suplementy diety, odżywki i inne produkty o działaniu prozdrowotnym.

NutraFood Poland to miejsce do nawiązywania kontaktów z potencjalnymi partnerami biznesowymi, podtrzymywania i budowania długoterminowej relacji z kontrahentami oraz spotkań z ekspertami. To tutaj można znaleźć nowe możliwości rozwoju swoich produktów z zakresu suplementów diety, prezentując swoją ofertę licznym branżowym odwiedzającym.

W ramach strefy NutraFood można zapoznać się z najnowszymi produktami uwzględniającymi: produkty końcowe, surowce i składniki, usługi oraz rozwiązania technologiczne.

Dzięki bogatemu programowi konferencyjnemu targi umożliwiają poznanie najnowszych trendów rynkowych, innowacyjnych rozwiązań i technologii pozwalających zaspakajać zapotrzebowanie konsumentów na produkty pozwalające im dbać o zdrowie i lepszą jakość życia.

To tu rodzą się nowe relacje biznesowe

NutraFood Poland odbywa się równolegle z największymi biznesowymi targami spożywczymi w Polsce – WorldFood Poland, co pozwala na zwiększenie zasięgu odbiorców. Targi WorldFood Poland to wydarzenie biznesowe skierowane do branży spożywczej. Sercem targów są liczne rozmowy przy stoiskach bogatych w produkty spożywcze i napoje z całego świata, to tam rodzą się nowe relacje biznesowe, następuje wymiana kontaktów oraz odbywają się degustacje. WorldFood Poland to najlepsze miejsce dla producentów, przetwórców, dystrybutorów i handlowców działających w sektorze spożywczym.  

NutraFood Poland to pozycja obowiązkowa na liście wydarzeń branżowych dla każdego przedsiębiorcy działającego w sektorze suplementów diety i nutraceutyków.

Już dziś zapisz w kalendarzu: 5-7 kwietnia 2022. Nawiąż kontakty, które napędzą Twój biznes!

Więcej informacji na stronie www.nutrafood.pl oraz www.worldfood.pl

Bezpłatna rejestracja dla osób z branży:
https://rejestracja.worldfood.pl/

 

 

Reklama