Profi wspiera uchodźców z Ukrainy. Producent przekazał 180 tys. produktów

Profi wspiera uchodźców z Ukrainy. Producent przekazał 180 tys. produktów

W ostatnich dniach wielu polskich producentów żywności przyłącza się do akcji pomocowych, których celem jest zapewnienie transportu oraz produktów żywnościowych i środków uchodźcom z Ukrainy, którzy w wyniku wojny opuszczają swój kraj i przyjeżdżają do Polski.

Do akcji pomocowych przyłączyła się również firma Profi S.A., producent pasztetów, konserw, smalców i zup, sprzedawanych pod marką Profi.

Jesteśmy dumni, że w obliczu dramatu, jakiego doświadczają nasi przyjaciele z Ukrainy, stajemy na wysokości zadania – my, jako społeczeństwo, producenci żywności, przedstawiciele biznesu, organizacje pomocowe. Fakt, że Profi może być częścią tej niesamowitej mobilizacji, podyktowanej odruchem serca, jest dla nas niezwykle ważny. Dlatego nie zwalniamy tempa. Kolejne transporty naszych produktów dotarły już do magazynów Caritas Polska w Leżajsku i Lublinie.

Profi (komunikat na LinkedIn)

Jak informuje producent na swoim koncie LinkedIn, produkty marki Profi zostaną przekazane do paczek dla mieszkańców Ukrainy. Produkty będą również przekazane do przygotowania posiłków dla uchodźców, którzy przebywają w punktach granicznych i miejscach noclegowych w strefie przygranicznej.

W logistyce projektu markę Profi wspomaga Raben Group, firma logistyczna oferująca nowoczesne rozwiązania transportowe.

Jak zaznacza producent, rozdysponowanych zostało już 180 tysięcy produktów pod marką Profi.

Pamiętamy także o lokalnych organizacjach niosących pomoc. Wśród pracowników trwa zbiórka najpotrzebniejszych rzeczy, które przekażemy kaliskiemu oddziałowi Polskiego Czerwonego Krzyża oraz fundacji CHOPS.

Profi (komunikat na LinkedIn)

Firma w komunikacji marketingowej posługuje się następującymi hasztagami: #Profi #RazemdlaUkrainy #SolidarnizUkrainą #SercemzUkrainą

 

Reklama