Almette – puszyste serki z koziego mleka [NOWOŚĆ]

Almette – puszyste serki z koziego mleka [NOWOŚĆ]
almette kozi śmietankowy almette kozi ze szczypiorkiem Almette – puszyste serki z koziego mleka [NOWOŚĆ]

Oferta Almette, eksperta w serach o puszystej konsystencji, rozszerza się o dwie propozycje na bazie koziego mleka. Almette Kozi śmietankowy i Almette Kozi ze szczypiorkiem zostały stworzone dla konsumentów, którzy wybierają kozi ser z uwagi na jego wyjątkowy smak i bogactwo wartości odżywczych płynących z koziego mleka.

Almette to od lat lider wśród serów o wyjątkowo puszystej konsystencji. Rozszerzanie oferty o nowe  warianty pozwala marce na dotarcie do różnych grup odbiorców. Gama Almette, która początkowo obejmowała klasyczne serki na bazie krowiego mleka, z czasem została rozszerzona o ulubione przez konsumentów smaki w wersji bez laktozy. Teraz ofertę Almette uzupełniają dwa serki na bazie 100% mleka koziego.

Kozie mleko pełne benefitów

Sery kozie są produktem coraz częściej i chętniej wybieranym przez konsumentów. Po pierwsze doceniają oni wyjątkowy smak serów przygotowanych na bazie mleka koziego, a po drugie mają coraz większą świadomość dotyczącą jego odżywczych wartości. Mleko kozie jest bogatym źródłem m.in.: białka, wapnia, cynku, żelaza, potasu i fosforu, a także witamin A, C, D, E czy B12. Dzięki temu ma pozytywny wpływ na zdrowie. Ponadto mleko kozie jest łatwiejsze do strawienia przez osoby z nietolerancjami pokarmowymi.

Almette Kozi – NOWOŚĆ!

Nowe puszyste serki twarogowe z koziego mleka w ulubionych smakach – śmietankowym oraz ze szczypiorkiem – powstają na bazie oryginalnej receptury i wyselekcjonowanych, w 100% naturalnych składników. Docenią je wszyscy, dla których znaczenie ma zdrowa dieta i urozmaicone menu. Wyrazisty smak koziego sera doskonale pasuje zarówno do kanapek, jak i najbardziej wyszukanych dań. Przyjemność z jego jedzenie zachwyci nawet najbardziej wyszukane podniebienia.

Cena rekomendowana: 8,99 zł

 

Reklama