Słodki Tłusty Czwartek w Biedronce

Tłusty czwartek w tym roku wypada 24 lutego. Na tę okazję Biedronka przygotowała specjalną ofertę, która będzie obowiązywała jedynie przez dwa dni. Wśród propozycji dyskontera znalazły się zarówno klasyczne pączki z marmoladą, jak i donuty w różnych odsłonach, a nawet pączki w kształcie serca.

Sprawdź też:

Tłusty czwartek w sklepach Biedronka

W ubiegłym roku klienci kupili w sklepach sieci Biedronka aż 31 milionów sztuk pączków oraz donutów. To aż milion sztuk więcej niż w roku poprzedzającym – informuje dyskonter. W tegorocznej ofercie pojawi się aż 18 rodzajów tłustoczwartkowych produktów: od pączków z marmoladą, nadzieniem waniliowym i orzechowym, po donuty z posypką.

Najtańszego pączka w Bieronce będzie można kupić już za 29 groszy. Dodatkowo każdy klient, który skorzysta z ekspresowej dostawy BIEK w tłusty czwartek, tj. 24.02, otrzyma darmowego pączka.

Pączki w Biedronce za 29 groszy

W sklepach Biedronka w dniach 23-24 lutego obowiązuje Słodki Tłusty Czwartek. Z tej okazji w ofercie sieci pojawi się spory wybór pączków i donutów, a także specjalna promocja. Przy zakupie 12 dowolnych donutów 4 z nich dostaniemy w gratisie. Specjalna oferta dotyczy donutów WW od E.Wedel, donutów cookies, z polewą kakaową, z nadzieniem porzeczkowo-malinowym oraz tych z dodatkiem Haribo Chamallows.

Poza słodką promocją w ofercie pojawią także klasyczne pączki z marmoladą w opakowaniach po 12 sztuk za 3,49 zł. Oznacza to, że za jednego pączka zapłacimy jedynie 29 groszy. Przy zakupie 6 pączków z pudrem lub lukrem Słodka Kraina cena wynosi jedynie 59 groszy za sztukę. 

Tłusty czwartek 2022 w Biedronce

W ofercie Biedronki poza tradycyjnymi pączkami pojawią się również słodkie wariacje. Wśród nich znajdziemy m.in. pączki z ndzieniem truskawkowym i agrestem, pączki malinowe z wiórkami białej czekolady czy pączki Love w kształcie serca – wszystkie w cenie 1,99 zł za sztukę.

Poza tym w sklepach sieci będzie można zakupić pochodzące z lokalnej piekarni pączki z nadzieniem karpatkowym czy też pączki z kremem czekoladym E.Wedel za 2,37 zł.

 

 

Reklama