Carrefour otwiera największy i najnowocześniejszy sklep w Tarnowie

Carrefour otwiera największy i najnowocześniejszy sklep w Tarnowie

Gemini Park Tarnów wkrótce wzbogaci się o nowego operatora spożywczego. Największe centrum handlowe we wschodniej Małopolsce podpisało właśnie umowę najmu z siecią handlową Carrefour.

Najemca, którego dla Gemini Park Tarnów pozyskała firma doradcza Colliers, wynajął w tarnowskim obiekcie powierzchnię mającą blisko 6,3 tys. mkw., na której powstanie nowoczesny hipermarket. Będzie to pierwszy tak duży sklep sieci w Tarnowie. Jak zapowiada dyrektor działu nieruchomości i ekspansji Carrefour Polska, będzie to także najnowocześniejsza placówka handlowa w mieście.

Carrefour idealnie wpisuje się w oczekiwania, jakie mieliśmy względem nowego operatora. Zależało nam na tym, aby pozyskać unikalną na lokalnym rynku, ale zarazem rozpoznawalną sieć handlową, która zapewni nam możliwie najatrakcyjniejszą i najszerszą ofertę spożywczą.

Zbigniew Nowak, dyrektor Gemini Park Tarnów

Jak zapowiada sieć, nowy hipermarket zaoferuje mieszkańcom miasta nawet dziesięć razy więcej produktów od klasycznego dyskontu oraz szereg unikalnych w skali Tarnowa konceptów handlowych i nowoczesnych rozwiązań ułatwiających zakupy. Sklep podzielony będzie na kilka stref tematycznych.

Tarnowski rynek jest zdominowany przez dyskonty spożywcze. Pojawienie się hipermarketu Carrefour wniesie nową jakość do lokalnej oferty tego typu, tworząc niezwykle atrakcyjną zakupowo destynację, nie tylko dla mieszkańców Tarnowa, ale również dla całego regionu. Oferta, z którą sieć zadebiutuje na rynku będzie mocno konkurencyjna zarówno pod względem cen, jak i zróżnicowania asortymentu.

Katarzyna Kamińska-Nobis z firmy doradczej Colliers

Kupujący znajdą w nim m.in. strefę sezonową, rozbudowany asortyment świeży, outlet produktów niespożywczych czy tzw. Zdrową Półkę z produktami BIO i wegańskimi, a także bez cukru, bez glutenu czy bez laktozy.

Wyróżnikiem Carrefour będzie również własna wędzarnia wędlin i ryb, a także piekarnia oraz szeroka oferta produktów lokalnych. Oprócz oferty spożywczej, kupujący znajdą w hipermarkecie także produkty przemysłowe, w tym wyposażenia wnętrz i dekoracje, sportowe, zabawki oraz RTV i AGD.

Już niebawem mieszkańcy Tarnowa będą mogli zrobić zakupy w nowym hipermarkecie Carrefour, który zostanie otwarty w Gemini Park Tarnów i będzie najnowocześniejszym sklepem w mieście. Jesteśmy przekonani, że nasza bogata i różnorodna oferta, programy pozwalające oszczędzać pieniądze na każdych zakupach oraz innowacyjne usługi, pozwolą nam zdobyć w mieście wielu lojalnych klientów.

Agata Kopytyńska, dyrektor działu nieruchomości i ekspansji Carrefour Polska

Carrefour to już kolejna nowość w ofercie Gemini Park. W ostatnich miesiącach tenant-mix galerii wzbogacił się aż o 5 nowych marek, w tym HalfPrice, Homla, PUMA, kaes i LeeCooper. Początek roku przyniósł natomiast umowę z TK Maxx.

Źródło: Gemini Holding/Guarana PR

Reklama