Partnerstwo Fellowmind z liderem w branży ERP dla przemysłu spożywczego

Partnerstwo Fellowmind z liderem w branży ERP dla przemysłu spożywczego

Fellowmind Poland nawiązuje partnerstwo z amerykańską firmą Aptean, specjalizującą się we wdrożeniach w sektorze przemysłu spożywczego. Dzięki zawiązanej współpracy wszystkie usługi oferowane przez Aptean dla branży przemysłu spożywczego będą teraz dostępne także na polskim rynku.

Fellowmind Poland, główny partner Microsoft Business Application, poinformował o nawiązaniu partnerstwa z amerykańską firmą Aptean. Firma poszerza tym samym portfolio usług o spersonalizowaną platformę opartą na rozwiązaniach Microsoft, którą wzbogacono o funkcjonalności systemu ERP do produkcji żywności i napojów oferowanego przez firmę Aptean.

Jako firma szybko rozwijamy się na kolejnych rynkach, na których obserwujemy zapotrzebowanie na oprogramowanie dla branży przemysłu spożywczego. Od dawna pomagamy też naszym partnerom biznesowym w dostarczaniu klientom strategicznych systemów ERP bazujących na chmurze. Nie mogę się więc doczekać współpracy z Fellowmind.

Duane George, General Manager, EMEA and APAC, Aptean

Dynamiczny rozwój

Aptean jest jednym z wiodących globalnie dostawców oprogramowania dla przemysłu spożywczego. Dotychczas implementacja firmowych rozwiązań na polskim rynku była istotnie utrudniona, co uniemożliwiało lokalnym przedsiębiorstwom optymalizację biznesu. Obecnie wszystkie usługi dla branży przemysłu spożywczego będą dostępne dzięki współpracy z Fellowmind Poland.

Branża spożywcza w Polsce rozwija się w bardzo szybkim tempie i stanowi jedną z kluczowych gałęzi gospodarki w naszym kraju. Chcąc wesprzeć firmy działające w tym zakresie, postanowiliśmy nawiązać partnerstwo z firmą Aptean. Rozwiązania, które dzięki współpracy możemy oferować na polskim rynku, w istotny sposób przyczynią się do usprawnienia codzienności sektora spożywczego i wzbogacą portfolio naszych usług. Zarówno Fellowmind, jak i Aptean wyznają zasadę, że przygotowanie rozwiązania, który przeniesie zamierzony efekt, jest możliwe tylko przy indywidualnym podejściu do każdego projektu oraz doświadczeniu i dobrym praktykom branżowym.

Daniel Olejniczak, Fellowmind Poland

Współpraca między firmami została nawiązana w styczniu, co oznacza, że już teraz Fellowmind Poland poszerzyło zakres swoich usług o liczne rozwiązania dla firm z przemysłu spożywczego w Polsce.

Fellowmind Poland powstała w 1991 roku jako Bonair, natomiast w listopadzie 2021 roku firma razem z 11 europejskimi organizacjami z 6 krajów połączyła się w jedną markę Fellowmind. Grupa Fellowmind jest wiodącym europejskim partnerem Microsoft Business Application, która działa w 6 krajach. Firma zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i rozwijaniem zintegrowanych rozwiązań dla biznesu z każdej branży. Kluczowymi klientami Fellowmind są rynkowi potentaci z każdej branży m. in.: GPW, Poczta Polska, KNF, DotPay, Royal Canin, Komputronik Biznes, Selena, BIK czy Iglotex.

Strategia Fellowmind w centrum uwagi stawia pracowników, którzy łączą w sobie silną wiedzę merytoryczną i zamiłowanie do nowych technologii, tworząc rozwiązania dokładnie dopasowane do potrzeb klienta. Firma opracowała autorski projekt Fellowmind Academy, który pozwala pracownikom z konkretnych sektorów – logistyki, finansów, produkcji czy księgowości, rozpocząć karierę w IT bez konieczności posiadania doświadczenie w tej branży.


Źródło: inf. prasowa
Zdjęcie główne: Daniel Olejniczak, Fellowmind Poland

Reklama