Personalizacja piwa w Mazurskiej Manufakturze. Firma rozszerza usługę

Personalizacja piwa w Mazurskiej Manufakturze. Firma rozszerza usługę

Mazurska Manufaktura S.A. ze Szczytna, specjalizująca się w produkcji mocnych alkoholi kraftowych oraz piwa, rozbudowała możliwość kreacji i rozlewu spersonalizowanego alkoholu o produkcję własnej marki złocistego trunku. To ukłon w stronę rosnącego zainteresowania ze strony barów oraz klubów, które w swojej strategii biznesowej stawiają na unikalną, wizualną tożsamość.

W ramach kreatora, klient wskaże dla siebie produkt wybierając spośród dziesięciu wyjątkowych, rzemieślniczych stylów piwnych. Następnie, wraz z zamówieniem, prześlę własną etykietę lub poprosi o przedstawienie trzech projektów. Zamówienia są realizowane od minimum 900 sztuk.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom punktów gastronomicznych, pubów oraz klubów, którzy w ramach podkreślenia własnej tożsamości i wyróżnienia na tle konkurencji wyrażają potrzebę posiadania spersonalizowanych alkoholi. To zauważalny trend odchodzenia od marek przemysłowych na rzecz alkoholi rzemieślniczych opartych na tradycyjnej recepturze i wyróżniających się wyjątkowym smakiem, a przy okazji sygnowanych unikalną etykieta lokalu.

Jakub Gromek, prezes Mazurskiej Manufaktury S.A.

Dotychczas, usługa umożliwiała produkcje wyłącznie mocnego alkoholu kraftowego, gdzie wybór spośród dziesięciu marek i 24 rodzajów butelek mogliśmy także wzbogacić o własną etykietę. To rozwiązanie z powodzeniem przyjęło się u właścicieli klubów, pubów oraz organizatorów wydarzeń branżowych i imprez okolicznościowych. Do dziś dnia z usługi skorzystało przeszło 200 klientów. A tylko w tym roku, spółka spodziewa się podobnego zainteresowania możliwością spersonalizowania własnych butelek piwa.

Reklama