Lidl szuka 300 pracowników do nowego centrum dystrybucyjnego

Lidl szuka 300 pracowników do nowego centrum dystrybucyjnego

Lidl Polska prowadzi kampanię rekrutacyjną do swojego nowego Centrum Dystrybucji w Dobroszycach (powiat oleśnicki). Jest to 12. obiekt magazynowy Lidla, w którym przewidziana jest ok. 300-osobowa załoga. Rekrutacja odbywa się pod hasłem „Widzimy Cię w tej roli”.

Akcja rekrutacyjna potrwa przez cały luty. Sieć zachęca kandydatów atrakcyjnymi warunkami zatrudnienia – wysokimi zarobkami, umową o pracę oraz dodatkowymi benefitami, w tym m.in. prywatną opieką zdrowotną, wyprawką dla dzieci oraz nauką języka obcego online. Dodatkowo w nowym Centrum Dystrybucji zagwarantowane są obiady za 1 zł oraz opieka fizjoterapeuty.

Lidl poszukuje ok. 300 pracowników na różne stanowiska

Docelowo zespół nowego Centrum Dystrybucji w Dobroszycach będzie się składać z ok. 300 osób. Kompletowanie załogi właśnie trwa. Lidl poszukuje pracowników m.in. na stanowisko komisjoner, do którego zadań należy przygotowywanie i realizacja zamówień sklepowych, rozmieszczanie oraz transport towarów w magazynie, a także udział w inwentaryzacjach. Firma prowadzi także rekrutację pracowników do pracy w obszarze recyklingu i sortowania surowców, którzy będą odpowiadać za sortowanie surowców wtórnych, weryfikację dokumentów przewozowych, dbanie o porządek na terenie magazynu oraz zapewnienie odpowiedniej ilości palet.

Jak infmoruje sieć, w kandydatach doceni przede wszystkim chęć do pracy, odpowiedzialność i zaangażowanie. Rekrutacja potrwa do 28 lutego.

Co oferuje Lidl Polska?

Zatrudnieni pracownicy otrzymają umowę o pracę bez okresu próbnego. Pracodawca przedstawia także jasno w jaki sposób będzie się kształtować wynagrodzenia na przestrzeni kolejnych lat. Rozpoczynając pracę w Centrum Dystrybucji Lidl w Dobroszycach, na stanowisku Pracownik Magazynu, na początku zatrudnienia płaca wyniesie 4 350 zł brutto. Po pierwszym roku pracy zarobki wzrosną do poziomu 4 550 zł brutto. Po dwóch latach wyniosą 4 800 zł brutto. Natomiast po trzech latach wynagrodzenie osiągnie poziom 5 100 zł brutto.

Lidl gwarantuje swojej załodze także szeroki pakiet benefitów pozapłacowych, takich jak prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, szkolenia, wyprawka „dla maluszka” oraz pierwszoklasisty, a także bezpłatny Program Wsparcia Pracowników, w ramach którego mogą oni skorzystać z pomocy psychologa, prawnika i doradcy finansowego. Warto dodać, iż w grudniu.


Źródło: inf. prasowa

Reklama