POLOmarket nie tylko obniża ceny o VAT, ale także uruchamia "POLOtarczę"

POLOmarket nie tylko obniża ceny o VAT, ale także uruchamia "POLOtarczę"

POLOmarket w odpowiedzi na wyzerowanie podatku VAT na żywność nie tylko obniża ceny produktów, których dotyczy zmiana, ale także uruchamia "POLOtarczę". W ramach  tego programu kilkaset produktów zostanie będzie dostępnych w cenach niższych nawet o ponad 40%.

Z początkiem lutego POLOmarket obniża ceny produktów objętych zerowym podatkiem VAT, a także rozszerza swoją dotychczasową ofertę promocyjną w ramach „POLOtarczy”, znacząco obniżając ceny kilkuset produktów. Tak poszerzone promocje sieć planuje utrzymać w kolejnych tygodniach.

Specjalne etykiety cenowe informujące o obniżce cen

Aby ułatwić odnalezienie produktów ze stawką VAT obniżoną z 5% do 0%, POLOmarket wprowadził specjalne zielone etykiety cenowe z oznaczeniem „0% VAT”. Natomiast produkty, które w ramach „POLOtarczy” będą dodatkowo przecenione o nawet ponad 40%, wyróżnione będą kolorem żółtym. Najbardziej atrakcyjne cenowo oferty będą komunikowane co tydzień m.in. w gazetce promocyjnej, na plakatach na sali sprzedaży, na stronie internetowej, w aplikacji oraz innych nośnikach.

W efekcie, od lutego we wszystkich sklepach POLOmarket będzie można zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu złotych na zakupach, stąd też towarzyszące akcji hasło „POLOtarcza i na więcej starcza”. 

Reklama