Food from Poland zaprasza na targi ISM w Kolonii

Od 30 stycznia do 2 lutego w Kolonii odbywają się największe i najważniejsze na świecie targi słodyczy i przekąsek ISM.

Jak informują organizatorzy, na powierzchni 90 tys. mkw. swoje produkty prezentuje blisko 1100 wystawców z ponad 56 krajów świata. Co możemy zobaczyć? Pełen słodki asortyment – począwszy od czekolad, wyrobów cukierniczych i ciastek, poprzez przekąski, lody, słodycze mrożone, aż po przekąski śniadaniowe.

Polski przemysł spożywczy reprezentuje ponad 60 wystawców, prezentujących swoje słodkie wyroby na samodzielnych stoiskach lub na tzw. "wyspach" – łączących kilku lub kilkunastu polskich wystawców. Jednym z organizatorów polskiej "wyspy" jest Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

Podczas targów ISM dostępny jest również anglojęzyczny magazyn Food from Poland. Stoisko prasowe C056 zlokalizowane jest w hali 11.1. Magazyn dostępny jest również dla zwiedzających na stoisku KOWR.

Równolegle z ISM trwają międzynarodowe targi dostawców dla przemysłu słodyczy i przekąsek ProSweet Cologne. Obydwie imprezy wystawiennicze obejmują cały łańcuch wartości w produkcji słodyczy i przekąsek, co jest wyjątkową konstelacją na skalę światową.

Reklama