WorldFood Poland – targi żywności i napojów w Polsce już w kwietniu

WorldFood Poland – targi żywności i napojów w Polsce już w kwietniu
world food poland world food poland targi WorldFood Poland – targi żywności i napojów w Polsce już w kwietniu

Początek kwietnia w Warszawie upłynie dla branży spożywczej pod znakiem merytorycznych spotkań biznesowych. Po przerwie Targi WorldFood Poland wracają do formuły stacjonarnej. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się między 5 a 7 kwietnia 2022 r. w EXPO XXI w Warszawie.

Targi WorldFood Poland to jedno z największych wydarzeń branżowych, które odbywa się na terenie naszego kraju. Tegoroczna impreza to już ich VIII odsłona. Ubiegłoroczna edycja z racji obostrzeń pandemicznych odbywała się w formule online. 2022 rok to powrót bezpośrednich spotkań. Organizatorzy liczą na szerokie zainteresowanie i zapowiadają wyjątkowy przebieg imprezy. 

Online vs Offline

Mimo formuły zdalnej ubiegłoroczna edycja zgromadziła 158 wirtualnych wystawców z 22 krajów oraz 2 166 zalogowanych użytkowników reprezentujących głównie handel hurtowy i detaliczny, produkcję spożywczą oraz gastronomię. Co ciekawe, podczas targów wysłanych zostało 13 734 wiadomości tekstowych oraz wykonanych było 2 547 połączeń audio oraz 1 836 połączeń audiowizualnych. Łączny czas poświęcony na spotkania wideo wyniósł 12 120 minut czyli ponad 200 godzin.

Edycja zdalna umożliwiła kontakty biznesowe w trudnym czasie, gdy spotkania stacjonarne nie były możliwe. Przedsiębiorcy czekali jednak długie miesiące na powrót spotkań twarzą w twarz, które w branży spożywczej dają nieocenione rezultaty biznesowe. Organizatorzy targów potwierdzają duże zainteresowanie imprezą. Zachęcają przy tym do rezerwacji ostatnich przestrzeni na stoiska.

Bardzo liczymy na integrację całej branży spożywczej. Tym razem już na żywo, tym bardziej, że po wielu miesiącach pracy zdalnej, brakowało nam bezpośrednich spotkań, możliwości wypicia wspólnie kawy oraz przeżycia emocji i doświadczeń, które zawsze towarzyszyły nam podczas trzech dni targowych. Jesteśmy pewni, że kryzys już za nami. Firmy wchodzą w tak zwaną „nową rzeczywistość” w której muszą się rozeznać i nauczyć funkcjonować  i teraz jest dobry moment, aby zaprezentować swoją silną pozycję na rynku i zdobyć nowych kontrahentów, a najlepszym do tego miejscem będą targi WorldFood Poland.

Agnieszka Szpaderska, dyrektor targów

Biznes i trwałe relacje

Popularność targów branżowych na całym świecie wynika z szerokich możliwości jakie dają takie imprezy. Przede wszystkim uczestniczą w nich profesjonaliści – producenci, przetwórcy, handlowcy i dystrybutorzy. Na żywo można zobaczyć przekrój rynku z podziałem na poszczególne sektory. Jest to też idealne miejsce na przedstawienie nowości i bezpośrednie przedstawienie ich kontrahentom. Targi WorldFood Poland to miejsce, gdzie zarówno wystawcy jak i odwiedzający mogą zapoznać się z trendami i nowościami z kategorii produktów spożywczych i napojów. 

Zobacz relację z 2019 roku:

Więcej informacji na stronie www.worldfood.pl


 

Reklama