Saloniki Kolportera kolejnymi punktami z szybkimi testami na COVID-19

Saloniki Kolportera kolejnymi punktami z szybkimi testami na COVID-19

Saloniki prasowe Kolporter dołączyły do sieci handlowych, w których można zakupić test na COVID-19. Testy są dostępne w blisko 100 punktach Kolporter, których klienci byli najbardziej zainteresowani środkami ochronnymi przeciwko koronawirusowi. Test wykrywa obecność antygenu SARS-CoV-2 w 15 minut.

W blisko 100 z około 650 salonikach Kolportera klienci mogą już kupić test na COVID-19 firmy Boson Biotech. Jest to test do szybkiego, jakościowego wykrywania antygenu N białka koronawirusa 2 (SARS-CoV-2) z próbki wymazu z nosa. Odpowiedni dla wszystkich osób, które podejrzewają, że mogły zakazić się SARS-CoV-2 i tych, którzy chcą się sprawdzić przed kontaktem z innymi.

Wielu naszych klientów, w ostatnim czasie, zadawało nam pytania czy w salonikach Kolportera są dostępne testy wykrywające COVID-19. Postanowiliśmy je wprowadzić do oferty blisko 100 saloników Kolportera, w których zainteresowanie środkami ochronnymi przeciwko koronawirusowi było największe.

Patryk Podwysocki z Pionu Handlowego Kolportera

Test oferowany w sieci Kolporter jest łatwy do przeprowadzenia w domowych warunkach. Wynik daje zaledwie po 15 minutach. W salonikach znajdują się także inne środki ochrony przed zakażeniem koronawirusem: maseczki ochronne i żele antybakteryjne.

Reklama