Retro-porady zebrane przez Netto z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Retro-porady zebrane przez Netto z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Co zabrać ze sobą na zakupy, z czego wykonać naturalne środki czyszczące, jak być green i smart w swoim domu i ogrodzie – to tylko część obszarów, których dotyczą retro-porady zebrane przez Netto z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Wskazówki starszego pokolenia są ponadczasowe i idealnie wpisują się w aktualny trend gospodarności i codziennego sprytu. Sieć sklepów Netto kontynuuje kampanię edukacyjną, w ramach której przypomina Polakom, jak nie marnować zasobów, a tym samym przyczyniać się do ochrony środowiska i planety. Po poradach dotyczących m.in. niemarnowania żywności i właściwego gospodarowania zasobami przed Świętami, przyszedł czas na porady retro, czyli niestarzejące się wskazówki, które dziś odkrywamy na nowo. Pretekstem do ich przedstawienia są Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Dawniej zasady, które dziś nazywamy zero waste i których musimy się uczyć, były codziennością. Żyjąc w czasach ograniczonej dostępności przedmiotów, nasze babcie i dziadkowie w naturalny sposób wykorzystywali wszystko wielokrotnie. Dokonywali napraw, przeróbek, wykorzystywali wielokrotnie czy też przekazywali rozmaite dobra dalej. Kilkadziesiąt lat później uczymy się tego na nowo – tym razem w trosce o planetę. Chcemy wspomóc naszych klientów dostarczając im porad, dzięki którym będą mogli wprowadzić zmiany, by żyć bardziej less waste.

Patrycja Kamińska, PR Manager Netto Polska

Szczegóły nowej odsłony kampanii Netto zawierającej liczne porady można znaleźć na stronie sieci.

Tymczasem z okazji Dnia Babci i Dziadka, Netto przygotowało ofertę kwiatów, słodkości, kaw i herbat w specjalnych cenach, które można sprezentować krewnym. Więcej informacji o ofercie znajduje się w gazetce reklamowej sieci.

 

Reklama