Psi Patrol zawitał na makaronach Lubella

Lider na rynku makaronów przygotował specjalną niespodziankę dla najmłodszych. Produkty z bohaterami uwielbianego przez dzieci „Psiego Patrolu” pojawiły się w czterech wariantach do wyboru – trzy klasyczne formy oraz jedna wyjątkowa, czyli makaron w kształcie literek.

Lubella swoją ofertę kieruje zarówno do starszych, jak i młodszych. Dlatego kolejna propozycja w ofercie marki to produkty skierowane przede wszystkim do małych fanów bajkowych postaci, a bohaterski „Psi Patrol” to bez wątpienia jedne z najpopularniejszych z nich.

Psi Patrol na makaronach Lubella

W ofercie makaronów Lubella zagościły aż cztery produkty, wśród których dzieci mogą wybrać swoje ulubione formy. Spaghetti, Mini Świderki oraz Mini Pióra to jedne z najpopularniejszych wariantów, a wyjątkowe Literki to kształty, które do jedzenia mogą zachęcić nawet niejadków. Mali smakosze będą zachwyceni opakowaniami ze swoimi ulubionymi postaciami. Każdy znajdzie na nich swojego ulubionego bohatera z „Psiego Patrolu”, który może towarzyszyć dzieciom podczas jedzenia posiłków i ich przygotowywania.

Wdrożeniu towarzyszy dodatkowa komunikacja w przestrzeniach sklepowych.


Cena sugerowana na półce: 3,99 zł

Reklama