Biedronka startuje z trzecią edycją akcji "Paczka powitalna Dada"

Biedronka startuje z trzecią edycją akcji "Paczka powitalna Dada"

Sieć Biedronka i marka produktów dla dzieci Dada z radością witają każde nowo narodzone dziecko w Polsce. Dla maluchów, które przyjdą na świat w 2022 roku, sieć Biedronka przygotowała prezent – paczkę powitalną Dada, która zostanie dostarczona prosto do ich domu. W ciągu dwóch lat od premiery akcji sieć przywitała prezentami ponad 130 tys. dzieci na terenie całej Polski.

Tegoroczna edycja „Paczki powitalnej Dada” jest już trzecią odsłoną akcji. Wspólnie ze świeżo upieczonymi rodzicami sieć powitała na świecie dokładnie 130 481 dzieci. W roku 2021 paczki najczęściej trafiały do Aleksandra i Zuzanny. Te imiona okazały się najpopularniejszymi wśród noworodków zgłoszonych do akcji. Najwięcej paczek trafiło w ręce rodzin z Warszawy, Krakowa oraz Poznania.

Jesteśmy dumni z faktu, że nasza akcja spotkała się z tak szerokim odbiorem wśród naszych klientów, stąd decyzja o jej kontynuacji. Sieć Biedronka nieustannie pracuje nad rozwojem oferty marki Dada, zarówno pod kątem jakości, jak i różnorodności artykułów. Rodzice, otrzymując od nas upominek, mają okazję przetestować jakość produktów naszej marki własnej. Mamy nadzieję, że Dada będzie naturalnym wyborem rodziców od pierwszych dni życia ich maluszka.

Estera Rink-Cygnarowicz, dyrektor kategorii odpowiedzialna za markę Dada z sieci Biedronka

Co znajduje się w paczce powitalnej od Biedronki?

W skład paczki powitalnej wchodzą:

  • pieluszki Dada Extra Care (rozmiar 2),
  • nawilżane chusteczki Dada Extra Care Ultra Sensitive,
  • patyczki higieniczne dla dzieci i niemowląt Dada,
  • specjalne wydanie magazynu „DADA i rodzina”.

Produkty pomogą zatroszczyć się o wrażliwą skórę każdego niemowlaka w pierwszych miesiącach jego życia. Dodatkowo dla członków Dada Club na stronie internetowej znaleźć można szereg przydatnych porad, jak na przykład: przepisy kulinarne oraz audiobajki.  Akcja skierowana jest również do rodziców, którzy oczekują przyjścia na świat maluszka jeszcze w tym roku. Już teraz mogą zarejestrować się na stronie www.dadaclub.pl, a po narodzinach potwierdzić swoje dane i otrzymać prezent powitalny od Dady. Paczki dostarcza Poczta Polska.


Źródło: inf. prasowa​

Reklama