POLOmarket wkracza do dwóch nowych miast i zapowiada kolejne inwestycje

POLOmarket wkracza do dwóch nowych miast i zapowiada kolejne inwestycje

POLOmarket wkracza w nowy rok ogłaszając otwarcia nowych dwóch sklepów – w Szczecinie i Lęborku. Są to pierwsze obiekty z szyldem POLOmarket, jakie sieć otwiera w tych miastach.

Największa polska sieć supermarketów startowała w 1997 roku z zaledwie 27 sklepami. Dziś liczy już ponad 280 nowoczesnych placówek i 2,5 mld obrotu netto rocznie. Jeszcze do końca stycznia br. sieć otworzy kolejne dwa sklepy. Niezależnie od zakończonych inwestycji w Lęborku i Szczecinie, POLOmarket realizuje następne, a jednocześnie stale poszukuje lokalizacji pod nowe obiekty. 

Nowoczesne rozwiązania w nowych placówkach

Dwa otwarcia zaplanowane są jeszcze w styczniu tego roku. Mieszkańcy Lęborka w nowym sklepie POLOmarket zrobią zakupy już 19 stycznia, a Szczecina – 21 stycznia. Obie placówki zostały zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami sieci. Przed każdym z marketów do dyspozycji oddano duży parking. Wewnątrz klienci zrobią zakupy w przestronnych salach sprzedaży z szerokimi alejami zakupowymi.

Poza komfortem klientów, POLOmarket stawia na ergonomię swoich inwestycji. Każda z placówek wyposażona jest m.in. w nowoczesne lady chłodnicze z odzyskiem ciepła, instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła oraz ultranowoczesny i zaprojektowany dla indywidualnych potrzeb sieci system zarządzania BMS.

Sklepy w Lęborku oraz w Szczecinie oświetlane są zewnętrznie i wewnętrznie przy wykorzystaniu nowoczesnych systemów LED. Wszystkie opisane rozwiązania wpisują się we wdrażaną od lat strategię zrównoważonego rozwoju i konsekwentnego ograniczania śladu węglowego.

 

Reklama