Stokrotka z nowym magazynem w Bydgoszczy. Sieć zajmie blisko 3 tys. mkw.

Stokrotka z nowym magazynem w Bydgoszczy. Sieć zajmie blisko 3 tys. mkw.

Sieć sklepów Stokrotka wynajęła nowy magazyn na terenie 7R Park Bydgoszcz. Obejmuje on blisko 3 tys. mkw. powierzchni magazynowej oraz 125 mkw. poweirzchni biurowej. To odpowiedź na dynamiczny rozwój sieci.

​Sieć licząca już ponad 800 sklepów zlokalizowanych na osiedlach, w mini-centrach i galeriach handlowych w całej Polsce wynajęła nowy magazyn w Bydgoszczy. Stokrotka zjamie 2 835 mkw. powierzchni magazynowej dostosowanej do indywidualnych wymogów. Sieć  reprezentowana była przez międzynarodową firmę doradczą Cushman & Wakefield – w prowadzeniu transakcji uczestniczyli Kamil Żach oraz Paulina Machałowska.

Dynamiczny rozwój naszej sieci wymaga sprawnej i szybkiej dystrybucji towarów. Zawarcie umowy z pomocą naszego partnera Cushman&Wakefield jest kolejnym krokiem w naszej handlowej ekspansji.

Mirosław Wawryszczuk, członek zarządu Stokrotki, dyrektor sprzedaży i marketingu

"Powierzchnia w pierwszym budynku 7R Park Bydgoszcz, którego oddanie zaplanowane jest w połowie 2022 r., zostanie dostosowana do konkretnych wymagań najemców, m.in. sieci sklepów Stokrotka" – mówi Kamil Żach, Associate, Cushman & Wakefield. Jak dodaje, w magazynie zostanie wdrożony szreg "zielonych" elementów. 

Cieszymy się, że współpraca Cushman & Wakefield z siecią sklepów Stokrotka stale się rozwija. Wraz z jej dynamicznym rozwojem, zwiększa się również zapotrzebowanie na powierzchnie magazynowe. Kolejnym przykładem tego typu transakcji jest umowa najmu z deweloperem 7R w Bydgoszczy, w której najemca zajmie blisko 3000 mkw powierzchni magazynowej dostosowanej do wymogów Klienta m.in. w chłodnię.

Kamil Żach, Associate, Cushman & Wakefield

7R Park Bydgoszcz to ulokowany w południowej części Bydgoszczy park magazynowy. Jedną z jego głównych zalet jest dobra komunikacja – obiekt dysponuje dogodnym dojazdem do dróg krajowych, które zapewniają szybkie połączenia z każdą częścią miasta. Położenie 7R Park Bydgoszcz gwarantuje dostęp do odpowiedniej infrastruktury oraz komunikacji miejskiej, dzięki czemu jest to atrakcyjna lokalizacja dla pracowników. W pobliżu znajduje się również centrum handlowe. 7R Park Bydgoszcz objęty jest certyfikacją BREEAM.


Źródło: informacja prasowa​

Reklama