Lidl wystartował z aukcjami dla WOŚP

Lidl gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy już 13 rok z rzędu. Poza zbiórkami organizowanymi w sklepach sieci oraz gadżetami obecnymi w sprzedaży, Lidl przygotował specjalne aukcje dostępne w serwisie Allegro.

Na platformie Allegro pojawiły się dwie licytacje przygotowane przez Lidl Polska. Cały zysk z aukcji wesprze Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W ten sposób Lidl chce zachęcić jak najwięcej osób do przyłączenia się do szczytnej inicjatywy.

Licytacje Lidl Polska na WOŚP 2022

Do wylicytowania jest podwójne zaproszenie na wyjątkową kolację w restauracji Platter by Karol Okrasa w Warszawie. Wyśmienity poczęstunek dla dwojga przygotuje i zaserwuje szef Kuchni Karol Okrasa! 

Druga aukcja to możliwość wylicytowania wizyty na planie Kuchni Lidla. Zwycięzca licytacji będzie miał niepowtarzalną okazję zobaczyć kulisy powstawania odcinka z Karolem Okrasą!

Koniec licytacji planowany jest na 1 lutego br. Z obu zaproszeń będzie można skorzystać wraz z osobą towarzyszącą do 30 czerwca 2022 r.

Jeszcze 20 dni przed końcem licytacji, kwoty pokazują nieziemską hojność Polaków. Już teraz w obydwu aukcjach wzięło udział blisko 40 osób, a ceny wynoszą blisko 3,5 tys. za zaproszenie na kolację w Platter by Karol Okrasa i ponad 2 tys. za wizytę na planie Kuchni Lidla.

Reklama