Lidl wprowadza promocyjną ofertę na ciepłą pościel zimową

Lidl wprowadza promocyjną ofertę na ciepłą pościel zimową
Poduszki w Lidl 2022 Pościel w Lidl 2022 Poduszki zimowe Lidl 2022 Kołdra zimowa Lidl 2022 Polarowa pościel Lidl Polarowe poduszki w Lidl Lidl wprowadza promocyjną ofertę na ciepłą pościel zimową

​Lidl wprowadza do oferty zimową pościel w promocyjnych cenach. Wśród produktów znajdą się te wykonane z polaru lub w 100% z bawełny, a także kołdry dwustronne i wyposażone w zamek błyskawiczny. 

We wszystkich sklepach Lidl w styczniu pojawi się szeroki wybór pościeli marki Livarno Home, nagrodzonej wyróżnieniem „Laur Konsumenta – Top Marka 2021”. Atrakcyjna cenowo oferta obejmuje m.in. pościel polarową w czterech wzorach. Pościel wykonana jest z miękkiego materiału oraz jest wyjątkowo ciepła.

Od kiedy zimowa pościel będzie dostępna w Lidl?

Ze specjalnej, promocyjnej oferty będzie można skorzystać we wszystkich sklepach Lidl Polska. Wybierać będzie można pomiędzy zestawami pościeli z dwustronnymi wzorami, a także nawiązującymi tematycznie do zimy. Zimowa pościel będzie dostępna już od poniedziałku, 10 stycznia br. 

Sieć Lidl przygotowała jeszcze jedną niespodziankę dla fanów spokojnego i komfortowego snu. Wyłącznie 10 stycznia br. cena każdej pościeli będzie dodatkowo obniżona o 10 złotych.

Jaka jest cena zimowej pościeli w sklepach Lidl?

Już od poniedziałku, 10 stycznia, w sklepach Lidl Polska znajdziemy wysokiej jakości pościel, prześcieradła oraz kołdry i poduszki. Atrakcyjna cenowo oferta obejmuje m.in. pościel polarową w czterech wzorach.

Pościel wykonana jest z miękkiego materiału oraz jest wyjątkowo ciepła. Do wyboru są zestawy z dwustronnymi wzorami, a także nawiązujące tematycznie do zimy. Pościel dostępna jest w trzech rozmiarach oraz jest oferowana w niskich, atrakcyjnych cenach – tylko w dniu 10 stycznia każda z pościeli będzie oferowana o 10 złotych taniej, czyli od 59,90 zł za zestaw.

Pościel polarowa w Lidl

Cena za zestaw pościeli polarowej 10 stycznia wynosi od 59,90 zł / 1 zestaw.

Za poszewki z polaru na poduszki 40x40 cm zapłacimy 15,98 zł za 2 szt. (1 zestaw).

Pościel wykonana w 100% z bawełny w Lidl

Dla osób preferujących naturalne materiały, sieć przygotowała również promocję na pościel wykonaną w 100% z bawełny, która dostępna jest w czterech wzorach z zimowym motywem. Pościel jest wytrzymała, dlatego nawet po wielu praniach zachowuje swój kształt i wygląd. W ofercie znajdziemy ją w dwóch rozmiarach. Pościel oferowana jest w supercenie od 59,90 zł za zestaw.

Pościel bawełniana 160x200 cm będzie dostępna w sklepach Lidl w cenie 59,90 zł/ 1 zestaw

Prześcieradła w Lidl Polska

W ofercie klienci znajdą również prześcieradła z gumką z dżerseju lub z delikatnej flaneli w różnych rozmiarach, a także kołdrę zimową pikowaną oraz poduszkę.

Prześcieradło z delikatnej flaneli z gumką o wymiarach 90-100x200 cm w cenie 34,99 zł/1 szt.

Prześcieradło z gumką z dżerseju o wymiarach 180-200x200 cm w cenie 39,99 zł/1 szt.

Oferta na pościel dostępna będzie w sklepach stacjonarnych Lidl Polska od poniedziałku, 10 stycznia, do wyczerpania zapasów.

 

Reklama