Lidl gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Lidl koszulka wosp Lidl koszulka wosp 2 Lild torba wosp Lidl torba wosp 2 Lidl gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wspólne granie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy to już tradycja w Lidlu. W tym roku sieć przyłączyła się do akcji już po raz 13. – zbiórki w sklepach Lidl w całej Polsce potrwają do 30 stycznia.

W tym roku działania odbywają się pod hasłem „Przejrzyj na oczy” dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Dotychczas, dzięki zbiórkom prowadzonym w sklepach, sztab Lidl Polska przekazał WOŚP na wsparcie polskiej medycyny ponad 33 mln zł.

Oprócz zbiórek w sklepach, Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy możemy wspomóc m.in. poprzez zakup gadżetów oznaczonych charakterystycznym serduszkiem, które są dostępne w sprzedaży we wszystkich sklepach Lidl Polska.

Już od poniedziałku, 3 stycznia w sprzedaży pojawią się kolejne gadżety: koszulki (39,99 zł/ szt.) oraz torby płócienne (29,99 zł/szt.) W ofercie wszystkich sklepów Lidl Polska dostępne są także w sprzedaży kubki, smycze, magnesy, skarpetki, kalendarze oraz zegar ścienny. Cały zysk z ich sprzedaży zostanie przekazany na cele 30. Finału WOŚP.

źródło: informacja prasowa

Reklama