Wystartowała Liga Kubusiowego Narciarza. To już szósta edycja akcji

Wystartowała Liga Kubusiowego Narciarza. To już szósta edycja akcji

Kubuś to marka, która od lat cieszy się zaufaniem wśród dzieci i rodziców. Tej zimy, już po raz szósty, startuje z Ligą Kubusiowego Narciarza. To seria wyjątkowych zawodów narciarskich i snowboardowych dla dzieci organizowanych w ośrodkach narciarskich Grupy Pingwina.

W styczniu i lutym 2022 r. odbędzie się kolejna edycja Ligi Kubusiowego Narciarza. Zawody dla młodych sportowców z roczników 2008-2018 zostaną zorganizowane we wszystkich pięciu ośrodkach Grupy Pingwina.

Kiedy odbędą się zawody Ligi Kubusiowego Narciarza?

Zawody inaugurujące Ligę Kubusiowego Narciarza odbędą się 15 stycznia na stokach ośrodka Czarny Groń w Rzykach. Będzie to pierwsza okazja na sprawdzenie swoich sił w kubusiowym slalomie gigancie. Kolejne zawody będą miały miejsce w ośrodkach: Kasina Ski (29 stycznia), Kurza Góra w Kurzętniku (5 lutego), Skolnity w Wiśle (12 lutego), a wielki finał zaplanowano na 19 lutego w Krynicy Zdrój na stokach ośrodka Słotwiny Arena.

Marka Kubuś chce, żeby dzieci od najmłodszych lat były aktywne, ale też aby nie tworzyły barier pomiędzy sobą i były otwarte na zabawę z rówieśnikami. W zawodach w ośrodku Skolnity w Wiśle zostanie rozegrana dodatkowo kategoria dla dzieci z niepełnosprawnościami.

Dodatkowe atrakcje i nagrody

Dla młodych zawodniczek i zawodników Kubuś przygotował upominki w postaci pakietów startowych, a dla najlepszych w każdej grupie wiekowej – atrakcyjne nagrody, w tym Pingwin PASS 365 Ski&BIKE oraz kubusiowe gadżety.

Dodatkowo w czasie zawodów zaprosimy do strefy zimowych aktywności, gdzie Kubuś wraz z Pingwinem - maskotką stoków, zadbają o niepowtarzalną rozrywkę w czasie zawodów. Zimowe aktywności z Kubusiem, bitwy na śnieżki z Pingwinem, rzucanie do celu, to tylko niektóre zabawy, które czekają na zawodników i ich rodziny.

Jak zapisać się na Ligę Kubusiowego Narciarza?

Zapisy na zawody odbywają się dwutorowo – online oraz w biurze zawodów, w dniu wydarzenia. Organizatorzy zachęcają do rejestracji młodych zawodników online, ponieważ o rozkładzie startu zadecyduje kolejność zgłoszeń. Wszelkie niezbędne informację dotyczące zapisów, harmonogram i szczegółowy rozkład jazdy zawodów znajduje się na stronie www.ligakubusiowegonarciarza.pl.

Kalendarz zawodów:

  • 15.01.2022 - Czarny Groń - Rzyki
  • 29.01.2022 - Kasina Ski - Kasina Wielka
  • 05.02.2022 - Kurza Góra- Kurzętnik
  • 12.02.2022 - Skolnity - Wisła
  • 19.02.2022 - Słotwiny Arena - Krynica Zdrój. Finał

Szczegóły i zapisy tutaj.

Kontakt: info@ligakubusiowegonarciarza.pl


Źródło: informacja prasowa

Reklama