Frisco.pl rozszerza działalność na kolejne regiony Polski

Frisco.pl rozszerza działalność na kolejne regiony Polski

Frisco.pl po zapewnienie sobie pozycji wiodącego dostawcy zakupów spożywczych online w Warszawie rozszerza swoją działalność w całym kraju. Już teraz w stolicy z usług dostawcy jedzenia korzysta ponad 100 tys. gospodarstw domowych. Frisco.pl debiutuje już w Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie i wchodzi na dwa kolejne rynki – Śląsk i Trójmiasto.

Frisco.pl posiada 15-letnie doświadczenie w dostarczaniu produktów pod drzwi. Zamiast sklepów stacjonarnych ma własne centra dystrybucyjne, w których dba o zamówienia klientów na każdym ich etapie. Klienci z Katowic, Sosnowca i Mysłowic będą obsługiwani z centrum zlokalizowanego w położonym niedaleko Katowic Cholerzynie, natomiast dla mieszkańców Trójmiasta zostało uruchomione nowe centrum dystrybucyjne w Gdańsku.

W tej chwili z naszych usług tylko w Warszawie korzysta ponad 100 tysięcy gospodarstw domowych, a zainteresowanie zakupami online we Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie przekroczyło nasze oczekiwania. Chcemy umożliwić robienie wygodnych zakupów do domu przez internet wszystkim Polakom, dając im tym samym więcej czasu na to, co w życiu naprawdę ważne.

Jacek Palec, prezes Frisco.pl

Frisco.pl rozpocznie działalność w nowych lokalizacjach już 7 grudnia. Co istotne – na klientów czekają atrakcyjne promocje – rok darmowej dostawy i kody rabatowe o łącznej wartości 160 zł.

Myślę, że mieszkańcy Śląska i Trójmiasta docenią zakupy bez męczących kolejek, maseczek, dźwigania ciężkich toreb, z dostawą pod same drzwi – co jest szczególnie istotne w okresie przedświątecznym, a przede wszystkim jakość dostarczanych przez nas produktów.

Jacek Palec, prezes Frisco.pl

Aby zachować świeżość dostarczanych produktów, a dostawy realizować punktualnie na wybraną przez klienta godzinę, Frisco.pl w każdej nowej lokalizacji nawiązuje współpracę z lokalnymi dostawcami produktów świeżych. Następnie zakupy są kompletowane pod indywidualne zamówienie i dostarczane do domu klienta specjalnymi Frisco Vanami, czyli samochodami z chłodnią i mroźnią, tak aby zadbać o ich bezpieczeństwo i świeżość.

Jak zrobić zakupy na Frisco.pl?

Zakupy można zrobić na stronie internetowej Frisco.pl oraz w aplikacji mobilnej, a dostarczane są już kolejnego dnia, przez siedem dni w tygodniu, od 6 do 23, na wybraną przez klienta godzinę.

Frisco.pl udostępnia wszystkie kategorie produktów, które potrzebne są do zrobienia kompleksowych zakupów do domu – zarówno artykułów spożywczych (świeże owoce, warzywa, mięso, ryby i nabiał), jak i środków czystości, kosmetyków czy produktów dla zwierząt. Dodatkowo, sklep oferuje szeroki wybór produktów ekologicznych, wegańskich oraz wspierających zdrowy tryb życia. Wszystko w cenach jak w sklepach stacjonarnych, z przejrzystymi oznaczeniami cenowymi i promocjami do 50%.