Świąteczna limitowana oferta od Haribo
Haribo Haribo Haribo Haribo Haribo Haribo Haribo Świąteczna limitowana oferta od Haribo

Żelki HARIBO i gumy rozpuszczalne MAOAM to bogata oferta słodkości, których nie może zabraknąć w mikołajkowych paczkach i bożonarodzeniowych prezentach. HARIBO oraz MAOAM przygotowały na ten czas specjalną, limitowaną ofertę. Znajdziemy w niej owocowe żelki, delikatne pianki oraz pyszne i soczyste gumy rozpuszczalne w świątecznej odsłonie.

Dostępny jest także Kalendarz Adwentowy HARIBO, którego opakowanie świeci w ciemności, wprowadzając świąteczny nastrój już od początku grudnia! W 24 okienkach ukryto pyszne żelki HARIBO i gumy rozpuszczalne MAOAM, dzięki którym odliczanie do świąt będzie wyjątkowo pyszne!

HARIBO Perłowe Kule – wyjątkowy smak pod chrupiącą otoczką

To pyszne, słodkie żelki otulone chrupiąco-owocową posypką. Kolorowe niczym bombki na choince wprowadzają świąteczny nastrój i cieszą niezwykłym smakiem!

HARIBO Perłowe Kule

Dostępne w opakowaniu 200 g
Sugerowana cena detaliczna: 4,99 zł

HARIBO Winterhelden – smakowici bohaterowie już gotowi na święta!

Żelki HARIBO przybrały kształty zimowych bohaterów! Wiewiórka, miś, sowa, renifer i pingwin skryci w jednej paczce gwarantują świetną zabawę wszystkim fanom żelek. Już dziś zaproś ich do swojego domu!

HARIBO Winterhelden

Dostępne w opakowaniu 175 g
Sugerowana cena detaliczna: 4,99 zł

HARIBO Frohe Weihnachten – Wesołych Świąt!

Jak zaskoczyć bliskich w święta? Mieszanka owocowych żelek w świątecznych kształtach to doskonały pomysł na drobny prezent. Dzięki funkcjonalnej torebce opakowanie można postawić tuż pod choinką!

HARIBO Frohe Weihnachten

Dostępne w opakowaniach 200 g i 300 g.
Sugerowane ceny detaliczne:
200 g - 4,99 zł
300 g - 6,99 zł