Nowy Prezes Zarządu w ALDI Polska. Stanowisko obejmie Wojciech Łubieński

Nowy Prezes Zarządu w ALDI Polska. Stanowisko obejmie Wojciech Łubieński

Na stanowisko Prezesa Zarządu spółki ALDI w Polsce zostaje powołany Wojciech Łubieński. Dotychczas pełnił obowiązki Prezesa Zarządu ALDI w Polsce.

Wojciech Łubieński z ALDI związany jest od grudnia 2019 roku, kiedy objął stanowisko Wiceprezesa i Zastępcy Dyrektora Zarządzającego. W marcu 2021 roku został p.o. Prezesa Zarządu ALDI w Polsce, kiedy Oktawian Torchała, dotychczasowy CEO, został powołany do struktur centrali spółki ALDI w Essen. Wojciech Łubieński wcześniej pracował w Super-Pharm, na stanowisku Wiceprezesa i Dyrektora Operacyjnego. 

Cieszę się, że będziemy mogli razem z całym zespołem ALDI rozwijać naszą firmę w Polsce współpracując jednocześnie z koleżankami i kolegami z innych krajów i struktur międzynarodowych. 

Wojciech Łubieński, p.o. Prezesa Zarządu ALDI w Polsce

ALDI do końca roku będzie posiadało w Polsce minimum 200 sklepów we wszystkich województwach. Spółka w najbliższych latach chce zwiększyć liczbę placówek o minimum 60-70 rocznie.

To, co czeka nas w kolejnych miesiącach, to otwarcie drugiego magazynu, który będzie obsługiwał nasze sklepy w północnej Polsce, ale też wiele innych projektów, dzięki którym będziemy wspierać codzienne funkcjonowanie sklepów tak, żeby klienci był zawsze zadowoleni, a pracownicy odczuwali satysfakcję z wykonywanej pracy.

Wojciech Łubieński, p.o. Prezesa Zarządu ALDI w Polsce

 

Reklama