Nowości od Knorr. Fix Soczyste Kotlety Knorr

Najlepszy sposób na wyśmienite burgery, pulpety i kotlety mielone przygotowane bez komponowania całej listy potrzebnych składników, szybko i bezproblemowo? To możliwe! Z pomocą nowych produktów z linii Soczyste Kotlety Knorr przyrządzanie mięsnych specjałów nigdy nie było prostsze.

Soczyste Kotlety Knorr to znakomite mieszanki wysokiej jakości warzyw, ziół i przypraw z dodatkiem bułki tartej oraz innowacyjnym białkiem roślinnym, dzięki któremu przygotowywane mięso ma odpowiednią objętość oraz jest niezwykle soczyste. Receptury skomponowane przez szefów kuchni Knorr pasują do klasycznych dań, chętnie przyrządzanych w polskich kuchniach – mielonych kotletów, pulpetów i hamburgerów.

Jak przygotować mięso z Knorr?

Przygotowywanie mięs z Soczystymi Kotletami Knorr nigdy nie było łatwiejsze! Z ich pomocą nie należy obawiać się o końcowy rezultat kulinarnych popisów. Odpowiednie proporcje przypraw dają gwarancję, że mięso będzie idealnie doprawione. Nie musimy także kompletować całej listy potrzebnych składników – bułka tarta, zioła i warzywa już znajdują się w opakowaniu. Tak przyrządzone pulpety, hamburgery i kotlety mielone będą doskonałym sposobem na smaczny obiad, który nie musi pochłaniać długich godzin w kuchni. Do Soczystych Kotletów Knorr wystarczy dodać mięso oraz wodę, obsmażyć i gotowe!

Fix Soczyste Burgery

Wyjątkowa kompozycja do przygotowania burgerów. Starannie dobrane składniki pochodzenia naturalnego gwarantują, że mięso będzie zachwycać soczystością i aromatem. Produkt nie zawiera barwników ani dodatku glutaminianu sodu.

Fit Soczyste Burgery od Knorr

Fix Soczyste Kotlety Mielone

Znakomita kompozycja do przygotowania kotletów mielonych. Wyselekcjonowane składniki pochodzenia naturalnego sprawią, że przyrządzane mięso będzie soczyste w smaku i aromatyczne. Produkt nie zawiera barwników ani dodatku glutaminianu sodu.

Fix Soczyste Kotlety Mielone od Knorr

Fix Soczyste Pulpety

Doskonała kompozycja do przygotowania pulpetów. Przejrzysty skład pochodzenia naturalnego, bogactwo ziół i przypraw gwarantuje, że mięso będzie idealnie soczyste i niezwykle aromatyczne. Produkt nie zawiera barwników ani dodatku glutaminianu sodu.

Fix Soczyste Pulpety od Knorr

Sugerowana cena detaliczna produktów: 2,99 PLN*


Źródło: informacja prasowa

*Ceny półkowe są wyłączną decyzją sieci handlowych.

Reklama