„Zostań Pomocnikiem Świętego Mikołaja” razem w Wawelem

„Zostań Pomocnikiem Świętego Mikołaja” razem w Wawelem

Startuje kolejna edycja organizowanej od 13 lat akcji „Zostań Pomocnikiem Świętego Mikołaja”. Producent słodyczy marka Wawel razem z Fundacją „Wawel z Rodziną” po raz kolejny angażują się w czynienie dobra w swoich akcjach świątecznych. Do tej pory już 430 placówek opieńkuńczych w całej Polsce otrzymało 65 ton słodyczy. Tegoroczna edycja to druga, podczas której dzieci i młodzież ze świetlic środowiskowych mogą same wcielić się w rolę Świętego Mikołaja.

Firma Wawel i Fundacja “Wawel z Rodziną” corocznie w okresie świąt aktywnie działają na rzecz świetlic środowiskowych. W tym roku, podobnie jak ubiegłorocznie, Fundacja „Wawel z Rodziną” zaprosiła podopiecznych świetlic środowiskowych do nietypowej odsłony konkursu pt. „Zostań Pomocnikiem Świętego Mikołaja”, niosącego za sobą głębsze przesłanie. 

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu ozdób świątecznych i przekazanie ich seniorom. Każda placówka biorąca udział w konkursie powinna wskazać adres, pod który trafią świąteczne prezenty oraz dołączyć zdjęcia wykonanych ozdób. W ramach podziękowań zwycięzcy – Pomocnicy świętego Mikołaja otrzymają zestawy słodyczy marki Wawel. 

Prace konkursowe można przesyłać na adres: fundacja@fundacjawawel.pl do 12 grudnia. 

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie Fundacji “Wawel z Rodziną” – www.fundacjawawel.pl 

 

Źródło: informacja prasowa

Reklama