Brown-Forman Polska zostaje na Mokotowie

Brown-Forman Polska, oddział Brown-Forman Corporation, najstarszej i największej amerykańskiej firmy produkującej alkohole z segmentu premium, przedłużył umowę najmu na 1300 mkw. w biurowcu myhive Park Postępu w Warszawie. Właścicielem budynku jest Immofinanz. W procesie renegocjacji najemcę reprezentowali eksperci z międzynarodowej firmy doradczej JLL.

Eksperci JLL odpowiadali również za kompleksowe doradztwo ds. miejsca pracy, czyli jego ocenę pod kątem optymalnego dostosowania do charakteru firmy oraz potrzeb zespołu, uwzględniając przy tym wytyczne najemcy.

Nasz zespół dobrze się czuje pracując w samym sercu biznesowego Mokotowa, a w myhive Park Postępu możemy mu zapewnić komfortowe środowisko pracy, w którym inwestor zadbał, między innymi, o bardzo dla nas istotne proekologiczne rozwiązania. Dlatego cieszę się, że udało nam się wspólnie wypracować warunki współpracy satysfakcjonujące dla każdej ze stron. Czas renegocjacji umowy wykorzystaliśmy również do tego, aby ponownie przeanalizować potrzeby naszych pracowników i dostosować do nich przestrzeń biurową.

Renata Frelek, Office Manager, Brown-Forman Polska

Jak mówi Anna Manjura-Żytko, Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy w JLL, pięć lat w życiu dynamicznej i globalnej firmy to naprawdę dużo.

Szczególnie, jeżeli w tym czasie mamy do czynienia ze zjawiskami wywierającymi ogromny wpływ na to, jak żyjemy i pracujemy. A takim zjawiskiem jest bez wątpienia pandemia. Dlatego naszemu klientowi zależało nie tylko na renegocjacji kontraktu, ale także szerokim doradztwie w zakresie przystosowania środowiska pracy do aktualnych i przyszłych potrzeb pracowników Brown-Forman Polska. Cieszę się, że posiadając wewnątrz JLL kompetencje w tych obszarach, mogliśmy kompleksowo wesprzeć firmę w tym procesie.

Anna Manjura-Żytko, Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL

 

Źródło: informacja prasowa

 

 

 

Reklama