Współpraca ALDI z Sodexo. Klienci za zakupy zapłacą też kartami i kuponami

Współpraca ALDI z Sodexo. Klienci za zakupy zapłacą też kartami i kuponami

ALDI rozpoczęło właśnie współpracę z Sodexo, liderem rynku świadczeń pozapłacowych. Dzięki temu we wszystkich sklepach sieci klienci będą mogli zapłacić za zakupy Kartami i Kuponami Podarunkowymi, Premiowymi, Żywieniowymi, Lunch Pass oraz kartami na posiłek profilaktyczny.

Maciej Borzęcki, Dyrektor Obszaru Usług Wspólnych ALDI w Polsce, przyznaje, że w ten sposób firma chce wyrazić swoje zaangażowanie na rzecz podnoszenia komfortu zakupów, jaki chce zapewnić każdemu z klientów.

Wierzymy, że współpraca z Sodexo pozwoli nam z jednej strony dotrzeć do nowych konsumentów, a z drugiej zbudować w przyszłości jeszcze bardziej atrakcyjną ofertę promocyjną dla użytkowników rozwiązań Sodexo.

Maciej Borzęcki, Dyrektor Obszaru Usług Wspólnych ALDI w Polsce

Sodexo Benefits and Rewards Services Polska to ekspert w budowaniu lojalności w biznesie i lider rynku świadczeń pozapłacowych. Z rozwiązań firmy korzysta 50 tysięcy klientów i ponad 4 miliony użytkowników, a kartami przedpłaconymi wydanymi przez Sodexo wykonywanych jest nawet pół miliona transakcji tygodniowo.

Bardzo cieszymy się z tego, że wypracowaliśmy wspólną wizję współpracy partnerskiej opartej na realnych potrzebach konsumentów. Nasi klienci zyskają w przyszłości możliwość korzystania ze specjalnych promocji, dostępnych tylko w sklepach ALDI, tylko przy płatności kartami i kuponami Sodexo. Z kolei sieć handlowa będzie bogatsza o nowych klientów, którzy każdego dnia korzystają z naszych rozwiązań.

Karolina Karolczak, Dyrektor Zakupów i Współpracy z Partnerami z Sodexo Benefits and Rewards Services Polska

Zarówno marka Sodexo, jak i ALDI stawiają na takie wartości w biznesie jak zero waste oraz propagują wśród swoich klientów dbałość o zdrowie i zbilansowane odżywianie. Ta współpraca z pewnością przyniesie korzyści klientom obu marek, którzy będą mogli liczyć na tańsze zakupy, atrakcyjne promocje oraz limitowane oferty specjalne.

 

Reklama