Wystartowała ogólnopolska loteria z okazji 5. urodzin Rodziny Treflików

Wystartowała ogólnopolska loteria z okazji 5. urodzin Rodziny Treflików

Trefl, obecna od 1985 roku firma rodzinna, przygotowała ogólnopolską loterię z okazji 5. urodzin Rodziny Treflików. Na uczestników czekają wspaniałe nagrody!

Jak wziąć udział w loterii?

W dniach od 15.11 do 15.12.2021 r. dokonaj premiowego zakupu produktów z Rodziną Treflików w dowolnym sklepie na terenie całej Polski, zarejestruj paragon i graj o wspaniałe nagrody!

Co godzinę do wygrania 50 zł, a dla każdego uczestnika prezent gwarantowany: Treflikowy audiobook, czytany przez Jarosława Boberka.

Szczegóły i regulamin promocji znajdują się na stronie www.treflikoweurodziny.pl

 

  


Rodzina Treflików to uwielbiany na świecie polski serial muzyczny dla dzieci, tworzony w technice lalkowej przez KAZstudio w Gdyni (dawniej Studio Trefl). Reżyserem animacji jest Marek Skrobecki, a przygodom Treflików towarzyszy muzyka skomponowana przez Andrzeja Krauzego. Piosenkę tytułową w serialu o rodzinie Treflików zaśpiewała Natalia Kukulska. Głosów postaciom z serialu użycza plejada gwiazd, m.in. Joanna Jabłczyńska, Jarosław Boberek czy Magdalena Różczka.

Trefl SA to dynamicznie rozwijająca się rodzinna firma, obecna na rynku od 1985 roku. Trefl SA tworzy produkty z myślą o dzieciach, młodzieży i całych rodzinach. Firma chce, by bezpieczne i często tradycyjne zabawki dostarczały pomysłów na wspólne i ciekawe spędzanie czasu oraz wspierały poznawanie i zrozumienie otaczającego świata. Dynamiczna interakcja, wspólny śmiech, indywidualne lub zespołowe rozwiązywanie łamigłówek czy układnie puzzli to przykładowe aktywności z użyciem produktów od Trefl SA.


 

Reklama