Kontigo uruchamia nowy format sklepów. Jeszcze w listopadzie trzy otwarcia

Kontigo uruchamia nowy format sklepów. Jeszcze w listopadzie trzy otwarcia

Do tej pory sieć Kontigo, sklepy kosmetyczne należące do grupy Eurocash, otwierała sklepy stacjonarne głównie w galeriach handlowych oraz rozwinęła sklep online. Jeszcze w tym roku na mapie Polski pojawi się nowy format placówek – wyspy handlowe.

W listopadzie zostaną utworzone trzy nowe lokalizacje, gdzie siec postanowiła uruchomic nową formę sprzedaży detalicznej – wyspy Kontigo pojawiją się 23.11 odbędzie się otwarcie w Galerii Rzeszów, 25.11 w Galaxy Szczecin, a 29.11 w Rivierze w Gdańsku.

 

Najbliższe 3 otwarcia wysp handlowych Kontigo to dopiero początek! Uważamy, że ten format sprzedaży ma duży potencjał i zapewni nam szerokie dotarcie do naszych Klientek.

Magdalena Dąbrowska, Menadżer ds. Marketingu w Kontigo

Z okazji otwarcia wysp handlowych na klientki Kontigo czekają wyjątkowe atrakcje i promocje. To świetna okazja do zapoznania się z asortymentem sieci, wypróbowania nowych produktów oraz do uzupełnienia braków w kosmetyczkach. W dniach otwarć będzie także obowiązywał rabat aż do 50% na cały asortyment, a na pierwsze 50 klientek będą czekać karty podarunkowe o wartości 25 zł. Warto udać się na zakupy już z samego rana, ponieważ karty rozdawane będą już za samo przyjście, nie zależnie od dokonanych zakupów.

Wyróżnikami sieci sklepów kosmetycznych Kontigo są wysoka jakość, bogaty asortyment i troska o klientkę. To właśnie kobiety od zawsze stanowiły centrum naszego zainteresowania. Nieustannie szukamy dla nich nowych, funkcjonalnych rozwiązań, które zagwarantują pozytywne doświadczenia związane z obcowaniem z naszą marką. Ogromnie się cieszymy, że już od listopada nasz asortyment będzie dostępny w nowych lokalizacjach.

Magdalena Dąbrowska

 

Źrodło: informacja prasowa

Reklama