Nowa edycja limitowanej edycji Johnnie Walker ICONS

Marka Johnnie Walker przygotowała kolejną edycję limitowanej serii butelek ICONS. Jest ona dedykowana nie tylko fanom marki, kolekcjonerom czy amatorom kreatywnych wizualnych rozwiązań – to także propozycja dla osób szukających doskonałego prezentu: wyrażającego podziw, szacunek czy podziękowanie dla tych, którzy wiele dla nas znaczą. Nowoczesna i nieoczywista szata graficzna każdej z butelek skrywa kultowe whisky: Johnnie Walker Black Label, Red Label, Gold Label Reserve oraz szlachetną Blue Label.

Po sukcesie pierwszej limitowanej edycji ICONS, wydanej z okazji 200-lecia Johnnie Walker, marka zdecydowała się na jej re-edycję. Warianty Red, Black, Gold Reserve oraz Blue Label zyskały świeże, kolorystycznie i wizualnie urozmaicone wydania, które przyciągają wzrok i kuszą swoim kolekcjonerskim charakterem.

Johnnie Walker na prezent

Seria Johnnie Walker ICONS spotka się z uznaniem nie tylko amatorów whisky i drinków na jej bazie. Kreatywny design sprawia, że butelki z limitowanej edycji to idealna propozycja także dla tych, którzy w segmencie alkoholi szukają inspiracji prezentowych. Johnnie Walker ICONS sprawdzą się jako podarunek na każdą okazję – od urodzin czy rocznic, przez prezenty choinkowe, aż po prozaiczne, ale bardzo ważne „dziękuję”. 

Nowe butelki ICONS Red Label, Black Label, Gold Label Reserve oraz najbardziej prestiżowy blend, Blue Label, są dostępne od listopada w sklepach stacjonarnych oraz online do wyczerpania zapasów.

Motyw przewodni towarzyszący tej unikalnej serii, opisany na zawieszkach na butelkach, nadaje upominkowi dodatkowe znaczenie, podkreślając, że jest on dla osób, które przewodzą i nie podążają za innymi; dla nieustraszonych, niespokojnych serc; dla buntowników w słusznej sprawie.

Nowe butelki ICONS Red Label, Black Label, Gold Label Reserve oraz najbardziej prestiżowy blend, Blue Label, są dostępne od listopada w sklepach stacjonarnych oraz online do wyczerpania zapasów.

 

Źródło: informacja prasowa

Reklama