15% rabatu dla klientów Jysk, którzy przyjdą z własną torbą tylko do jutra

15% rabatu dla klientów Jysk, którzy przyjdą z własną torbą tylko do jutra

JYSK nagradza klientów, którzy przyjdą na zakupy z własną torbą. Na wszystkie produkty, które się w niej zmieszczą otrzymają 15% rabat. W ten sposób Jysk chce zachęcić klientów do korzystania z toreb wielorazowego użytku. 

Promocja obowiązuje tylko przez dwa dni – do 13 listopada. Aby zyskać rabat wystarczy przyjść na zakupy z własną torbą, najlepiej jak największą, ponieważ promocja naliczana jest na wszystkie produkty, które się w niej zmieszczą. Rabat obowiązuje tylko w sklepach stacjonarnych i łączy się z innymi promocjami, więc dotyczy również artykułów w już obniżonych cenach.

Chcemy zachęcać do dobrych nawyków i ograniczania ilość zużywanych siatek, worków, torebek. Wiele osób posiada taki nawyk i zabiera swoje torby na zakupy spożywcze. Jednak dużo rzadziej pamiętamy o tym wybierając się po produkty wyposażenia wnętrz.

Sylwia Filimon, Dyrektor komunikacji JYSK Polska

Co zrobić jeśli zapomniałem wziąć swoją torbę do Jyska? Nic straconego! Dla klientów, którzy przyjdą bez własnej torby, Jysk oferuje torby wielokrotnego użytku, dostępne w sprzedaży. Ich cena rozpoczyna się już o 3,50 zł.

Kampania "Przynieś swoją torbę na zakupy i otrzymaj rabat"

Pomysł na kampanię promującą zakupy z własną torbą wyszedł od pracownika działu marketingu JYSK. Maciej na co dzień sam prowadzi bardzo świadomy ekologicznie tryb życia i używa własnych toreb, niezależnie od rodzaju zakupów, które potrzebuje w danym momencie zrobić.

Na Instagramie pod hasłem #zTorbadoJYSK pojawiły się posty promujące kampanię.

JYSK zdecydował się również na promowanie tematu toreb wielorazowego użytku podczas zakupów w sklepach sieci wśród influencerów na Instagramie. W okresie trwani akampanii, tj. 12-13 listopada br. można śledzić posty przypominające o rabacie, jak i ekologicznych aspektach używania toreb wielorazowych, pod hasłem #zTorbadoJYSK. 

 

Reklama