Fałszywe zamówienia w imieniu Coca-Cola Poland Services

Fałszywe zamówienia w imieniu Coca-Cola Poland Services

Coca-Cola Poland Services w dniu 12.11.2021 r. poinformowała o możliwości otrzymywania wiadomości z fałszywymi zamówieniami z adresów mailowych podobnych do adresów pracowników firmy Coca-Cola Poland Services.

Producent przestrzega przed tego typu działaniami mającymi na celu wyłudzenia pieniędzy. Poniżej prezentujemy treść komunikatu Coca-Cola Poland:

Szanowni Państwo!


W ostatnich dniach miały miejsce fałszywe zamówienia, składane rzekomo w imieniu naszej firmy, wymagające natychmiastowej realizacji, z rzekomą płatnością po wykonaniu usługi. Uprzejmie informujemy, że nie składamy nagłych zamówień u dostawców, którzy nie zostali dodani do listy naszych partnerów. Jeśli nawet takie sytuacje mają miejsce, zawsze towarzyszy im proces dodania każdego nowego partnera do grona naszych dostawców. Jednocześnie informujemy, że wszyscy nasi pracownicy mają adres mailowy z końcówką @coca-cola.com.


Jeśli otrzymali ostatnio Państwo zamówienie, które budzi Państwa wątpliwości, prosimy o natychmiastowy kontakt pod adresem mailowym: info@cocacola.pl w celu jego weryfikacji. Jednocześnie rekomendujemy zawiadomienie odpowiednich służb.

 

Reklama