Polski produkt zdobywa główną nagrodę na targach Yummex 2021 w Dubaju

Polski produkt zdobywa główną nagrodę na targach Yummex 2021 w Dubaju
Polski produkt zdobywa główną nagrodę na targach Yummex 2021 w Dubaju Polski produkt zdobywa główną nagrodę na targach Yummex 2021 w Dubaju Polski produkt zdobywa główną nagrodę na targach Yummex 2021 w Dubaju

Targi Yummex w Dubaju odbyły się w dniach 7-9 listopada 2021 r. To wydarzenie co roku zrzesza największe i najszybciej rozwijające się firmy z branży słodyczy. W tym roku, na targach swoje produkty zaprezentowało aż 27 polskich producentów.

Konkurs, który ma miejsce podczas targów, wyłania najbardziej innowacyjne produkty w czterech kategoriach: wyroby czekoladowe, ciastka, przekąski i słodycze. W tym roku, najbardziej innowacyjnym produktem w kategorii produkty czekoladowe zostały polskie Proteinowe praliny z masłem orzechowym marki Feel FIT.

Walczymy ze stereotypem, że zdrowe słodycze są niesmaczne. Nasze praliny mają najwyższe wartości odżywcze a zarazem ich smak jest doskonały.

Anna Kozłowska-Rorat, Dyrektor Marketingu firmy Newtrition

Jak możemy przeczytać w komunikacie prasowym, belgijska mleczna czekolada w połączeniu z masłem orzechowym  rozpływa się w ustach. Praliny są wzbogacone białkiem i nie mają dodanego cukru, zastosowano najwyższej jakości, naturalne składniki.

Polski producent aktualnie eksportuje produkty do 20 krajów z Europy, Bliskiego Wschodu i Azji.

 

 

 

Reklama