Komputronik świętuje Dzień Singla. 11.11 startuje Festiwal Okazji

Komputronik świętuje Dzień Singla. 11.11 startuje Festiwal Okazji

Komputronik z okazji Dnia Singla przygotował Festiwal Okazji. 11 listopada rabaty będą sięgać kilkudziesięciu procent.

Dzień Singla został zainaugurowany w 2009 roku przez chińskiego giganta portal Alibaba, właściciela platformy e-commerce AliExpress. Na całym świecie obchodzony jest 11.11. Dzień Singla szybko zyskał popularność porównywalną do Black Friday czy Cyber Monday. Pierwsza edycja wygenerowała zyski o wartości niecałych 8 milionów dolarów. Cztery jedynki w dacie symbolizują singli – osoby ceniące życie w pojedynkę, ale lubiące swoje wzajemne towarzystwo. W Chinach, skąd pochodzi święto, to szczególna data, kiedy single celebrują swoje życie kupując sobie prezenty.

Dzień Singla w Komputronik

Z okazji Dnia Singla Komputronik przygotował Festiwal Okazji, w którym można znaleźć m.in. Samsung Galaxy A52s 5G 128GD Dual SIM. Telefon pozwala łączyć ze sobą urządzenia w sposób niezwykle szybki, umożliwiając streaming, granie i pobieranie plików 20 razy szybciej niż do tej pory. Posiada pojemną baterię – 4500 mAh oraz wsparcie szybkiego ładowania 25W. Smartfon ma cztery aparaty tylne, w tym obiektyw główny 64 MP z optyczną stabilizacją obrazu i jasną przysłoną oraz obiektywy ultraszerokokątny, makro i głębi.

Kobiety, a w szczególności singielki, mogą skorzystać z rabatu na Remington AS8901 Hydraluxe. Nowa szczotka Hydraluxe od Remingtona to doskonałe połączenie bezpiecznej temperatury, która nie szkodzi włosom oraz mikroodżywki uwalnianej z powłoki ceramicznej Moisture Lock. Single, które szukają wydajnego laptopa do pracy i rozrywki powinni zwrócić uwagę na Lenovo Ideapad 3-14ADA. 14-calowy IdeaPad 3 ma procesory dedykowane dla urządzeń mobilnych oraz wydajną pamięć operacyjną i nowoczesne dyski. Dzięki praktycznym detalom, takim jak chroniąca prywatność fizyczna przesłona kamery, jest to świetny laptop do codziennych zastosowań.

Robiąc zakupy na Festiwalu Okazji można także skorzystać z szerokiej oferty usług, jak zakupów na raty. Festiwal Okazji to początek wielkich wyprzedaży jakie przygotował Komputronik. Już niebawem marka wystartuje ze specjalnymi promocjami na Black Friday i Cyber Monday.

Reklama