Błyskawiczne płatności dla e-commerce. Nowa usługa od Cinkciarz Pay

Błyskawiczne płatności dla e-commerce. Nowa usługa od Cinkciarz Pay

Cinkciarz Pay wprowadził nową usługę "link do płatności". Już teraz mają do niej dostęp wszystkie sklepy internetowe korzystające z płatności firmy Cinkciarz Pay. Daje możliwość generowania i wysyłania linków do zapłaty online, które pozwalają ich klientom błyskawicznie regulować należności.

Usługa „link do płatności” dla merchantów to szybki, wygodny i bezpieczny sposób na przyjmowanie jednorazowych wpłat od kupujących w sklepach internetowych. Właściciele e-commerce, korzystający z systemu Cinkciarz Pay, mogą wysyłać klientom link za pomocą dowolnego komunikatora, e-maila lub każdej innej formy kontaktu elektronicznego. Link, z ustawioną datą wygaśnięcia, prowadzi kupującego bezpośrednio do realizacji płatności. Klient e-commerce ma dowolność – może wybrać nie tylko metodę płacenia, ale także walutę, w której chce dokonać wpłaty. Do sklepu trafią środki w takiej kwocie i walucie, jakiej oczekiwał, tworząc link do płatności.

Dzięki wymianie walut, lokalnym metodom płatności czy nowoczesnemu API nasi klienci biznesowi mogą efektywnie rozwijać swoją działalność na rynkach zagranicznych. Nowa usługa rezonuje z pozostałymi rozwiązaniami dla firm od Cinkciarz.pl. Oferujemy dodatkowo m.in. przekazy pieniężne do zagranicznych kontrahentów, płatności online, audyt walutowy, eksperckie analizy rynkowe czy działania z zakresu RegTech.

Robert Błaszczyk, dyrektor departamentu klienta strategicznego w Cinkciarz.pl

Obecnie w Cinkciarz Pay są już dostępne następujące metody płatności: BLIK, Google Pay, Apple Pay, karty (Visa, Mastercard, Diners Club i inne), PayPal, przelewy online Pay-By-Link, Trustly, Skrill, POLi czy iDEAL.

 

Źródło: informacja prasowa