Nowa dyrektor sprzedaży w Dax Cosmetics

Agnieszka Parejczyk objęła stanowisko dyrektora sprzedaży w Dax Cosmetics. Będzie odpowiadać za cały obszar handlu firmy z wyłączeniem eksportu, e-commerce i aptek.

 

Przed nowym szefem działu handlowego stoją cele związane z rozwojem sprzedaży i dystrybucji produktów, umocnieniem pozycji rynkowej marek firmy oraz realizacją sprzedaży zapewniającą wzrost udziałów na rynku kosmetycznym.

Agnieszka Patejczyk posiada blisko 25-letnie doświadczenie w branży FMCG, pracowała m.in. w Pepsico, PKN Orlen, Pamapol i Stock, a ostatnio na stanowisku Dyrektora Sprzedaży w Krynicy Witamin. Ukończyła Zarządzanie i Marketing na Politechnice Warszawskiej oraz Zarządzanie Wartością Firmy w Szkole Głównej Handlowej.

Zmiana w dziale handlowym wzmocni zespół firmy Dax Cosmetics, która należy do Rohto Pharmaceuticals Group. W portfolio firmy jest 7 marek, które oferują popularne i luksusowe kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, produkty do makijażu oraz do opalania: Perfecta, Yoskine, Hada Labo Tokyo, Dax Sun, Dax Men, Cashmere i Celia.

 

Źródło: informacja prasowa

Reklama