Pierwsze w historii Bistro Pan Łosoś otwarte w Białymstoku

Pierwsze w historii Bistro Pan Łosoś otwarte w Białymstoku

W zeszłym tygodniu firma Suempol otworzyła w Białymstoku sklep firmowy oraz pierwsze w historii Bistro Pan Łosoś! Mieszkańcy stolicy Podlasia mają zatem szansę nie tylko zakupić nasze wyjątkowe produkty, ale także skosztować specjalnych dań.

Po kilkumiesięcznych przygotowaniach producent prezentuje lokal przy ul. Skłodowskiej-Curie 6/1 w Białymstoku. Odwiedzający mogą zakupić wszystkie produkty z oferty Suempol. Na półkach klient zobaczy więc produkty m.in. z serii klasycznej, premium, BIO, czy też wyroby garmażeryjne. Dodatkowo jednak każdy przechodzień może usiąść w wygodnym fotelu i dać się porwać w kulinarną podróż z Panem Łososiem! Bistro Pan Łosoś, zlokalizowane pod tym samym adresem co sklep firmowy oferuje gotowe dania zarówno na zimno jak i na gorąco. W ten sposób każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Koncept sklepów firmowych powstał w 2020 roku. Pierwszy sklep firmowy powstał w Bielsku Podlaskim, tuż przy siedzibie firmy. Otwarcie punktu w Białymstoku jest zapowiedzią rozwoju sieci sklepów firmowych z łososiem Suempol w całej Polsce. Już teraz trwają prace nad kolejnym takim miejscem, które ma zostać otwarte do końca roku.

Sklep firmowy / Bistro Pan Łosoś
ul. Skłodowskiej-Curie 6/1 Białystok
Godziny otwarcia: poniedziałek – sobota 9-20, niedziela 12-20