Limitowana halloweenowa odsłona słodyczy od HARIBO

Halloween to tradycja, która z roku na rok coraz bardziej upowszechnia się w naszym kraju, a zabawa: „Cukierek albo psikus!” przypadła do gustu zwłaszcza najmłodszym.

HARIBO i MAOAM przygotowały na ten okres specjalną, dedykowaną ofertę, która zawiera wyjątkowe i unikalne produkty w halloweenowych kształtach i opakowaniach. Limitowane warianty żelek HARIBO i gum rozpuszczalnych MAOAM to doskonały pomysł na urozmaicenie tego wyjątkowego wieczoru.

MAOAM albo psikus!

Bogata i różnorodna oferta gum rozpuszczalnych MAOAM w okresie Halloween powiększyła się o 2 warianty produktowe – Halloween Mixx zawierający najbardziej popularne gumy MAOAM zamknięte w atrakcyjnej torebce. Już teraz dostępny jest w sieci sklepów Biedronka. Drugi produkt to unikalny na rynku – MAOAM Kracher, oprócz klasycznej wersji, dostępny także w halloweenowych barwach i opakowaniu. Limitowana edycja to 3 wyjątkowe smaki w niesamowicie pysznej odsłonie i kolorach nawiązujących do okazji: pomarańczowym, zielonym i czarnym. Atrakcyjne opakowanie przykuwa uwagę dużych i małych wielbicieli gum rozpuszczalnych!

HARI-Boo! Straaasznie fajne żelki!

A boo! Jesteście gotowi na potwornie pyszne żelki? Halloweenowa oferta HARIBO to pyszne słodkości w dwóch odsłonach. Wyjątkowy mix owocowych Ghostly Gummies przybrał nawiązujące do okazji – straaasznie fajne halloweenowe kształty nietoperzy, szkieletów czy dyni. Doskonały na halloweenowe party albo filmowy wieczór z… dreszczykiem! A dla wielbicieli dzielenia się słodyczami HARIBO przygotowało okolicznościową wersję multipacku - HARIBO Halloween, czyli mix który zawiera aż 21 minipaczuszek, doskonałych do dzielenia się z dużymi i małymi wielbicielami słodyczy, którzy być może za chwilę zapukają do Twoich drzwi.

 

Źródło: informacja prasowa 

Reklama