Polska premiera nowej ŠKODY KODIAQ

ŠKODA zaprezentuje zalety nowego modelu KODIAQ podczas polskiej premiery w Salonie Online. Uczestnicy wydarzenia będą mogli poznać szeroką gamę wersji największego SUV-a marki, który dostępny jest m.in. w usportowionym wariancie RS, eleganckim Laurin & Klement oraz dynamicznym SPORTLINE. Premiera będzie transmitowana na Facebooku oraz kanale YouTube marki już 28 października o 20:00.

Nowa odsłona wyposażonej w innowacyjne technologie i odznaczającej się emocjonującym designem ŠKODY KODIAQ zostanie zaprezentowana już 28 października. Polska premiera odbędzie się w formule online i rozpocznie się o godzinie 20:00 w kanałach własnych marki. Transmisja będzie relacjonowana prosto z Salonu Online ŠKODY na Facebooku oraz kanale YouTube marki.

KODIAQ to największy SUV w portfolio ŠKODY. Ten wszechstronny model jest uosobieniem emocjonującego designu, wyjątkowej przestronności i doskonałego komfortu jazdy w każdych warunkach.

Klienci mogą wybierać spośród pięciu wydajnych silników benzynowych i wysokoprężnych. Dostępny jest także usportowiony KODIAQ RS z silnikiem benzynowym 2.0 TSI o mocy 245 KM. Ponadto KODIAQ oferowany jest w wersjach Laurin & Klement oraz SPORTLINE.

Model wyposażono w najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu designu i technologii. Marka niezmiennie odpowiada na potrzeby klientów, czego wyrazem są udogodnienia takie jak matrycowe światła Full LED Matrix, system TRAVEL ASSIST czy ergonomiczne fotele.

KODIAQ oferuje niezwykłą przestronność dzięki długości 4,70 m. Z opcjonalnym rozkładanym trzecim rzędem siedzeń może pomieścić do siedmiu osób. Gdy jego tylne siedzenia zostaną złożone, bagażnik osiąga pojemność aż 2065 l.

Od premiery w 2016 roku wyprodukowano 600 000 sztuk modelu KODIAQ. Największy z SUV-ów ŠKODY sprzedawany jest na 60 rynkach na całym świecie. Polską premierę online poprowadzą doradcy Salonu Online oraz przedstawiciele marki ŠKODA w Polsce.

 

Źródło: informacja prasowa

Reklama