Kultowe klopsiki z IKEA można już zamówić do domu przez aplikację Glovo

Kultowe klopsiki z IKEA można już zamówić do domu przez aplikację Glovo

Restauracja IKEA rozpoczęła pierwsze testowe dostawy dań oraz produktów ze Sklepiku Szwedzkiego, które dostępne są w stacjonarnych sklepach IKEA. Mieszkańcy Krakowa, Katowic, Lublina i Poznania już teraz mogą składać zamówienia za pośrednictwem aplikacji Glovo.

Jak przyznaje Mirosław Forycki, krajowy kierownik ds. IKEA Food, IKEA Retail w Polsce, ruch ten wpisuje się w strategie firmy.

Zgodnie z naszą strategią chcemy być bliżej klientów i umożliwiać im dokonywanie zakupów w IKEA na różne sposoby, włączając w to ofertę gastronomiczną. Ofertę tą nieustannie także rozwijamy, uwzględniając różne potrzeby i oczekiwania klientów. Dodajemy więcej opcji wege oraz roślinnych do menu w restauracjach IKEA. Są one smaczne i jednocześnie przyjazne środowisku. Chcemy w ten sposób inspirować do bardziej zdrowych i zrównoważonych wyborów w codziennej diecie. Opcja dostawy w naszej ofercie gastronomicznej to kolejny krok w kierunku zwiększenia dostępności zdrowej, przystępnej cenowo żywności dla wielu ludzi.

Mirosław Forycki, krajowy kierownik ds. IKEA Food, IKEA Retail w Polsce

Obie firmy stawiają na mobilność, nowoczesność oraz dostępność cenową. W pierwszym etapie współpracy z dostaw będą mogli skorzystać mieszkańcy Krakowa, Katowic, Lublina i Poznania w wybranych strefach, a już w listopadzie z tej opcji będą mogli skorzystać mieszkańcy wybranych dzielnic Warszawy. Kurierzy Glovo dostarczą wybrane pozycje dostępne w menu restauracyjnym oraz szwedzkim sklepiku IKEA.

W Glovo wciąż dążymy do realizacji naszej misji, którą jest zrozumienie stylu życia naszych Gości oraz zapewnienie im wszystkiego czego potrzebują w swoich miastach w sposób szybki, wygodny i ekologiczny. Uruchomienie naszej współpracy z IIKEA Retail w Polsce jest więc naturalnym krokiem naprzód, który doskonale wpisuje się w naszą strategię.

Agnieszka Lityńska, Partner Business Leader w Glovo Polska

Wszystkie zamówienia dostarczane będą w ekologicznych opakowaniach, a dostawy będą realizowane w godzinach pracy poszczególnych sklepów IKEA.

 

Źródło: informacja prasowa

Reklama