Auchan rozszerza sprzedaż internetową o kolejny region – Łódź i okolice

Auchan rozszerza sprzedaż internetową o kolejny region – Łódź i okolice

Od 25 października mieszkańcy Łodzi i okolic będą mogli złożyć zamówienie na stronie zakupy.auchan.pl/, które zostanie dostarczone bezpośrednio do ich domów.

Ruch ten wpisuje się w strategię przyjętą przez Auchan Retail Polska. Sieć kontynuuje dynamiczny rozwój sprzedaży przez Internet. To kolejny etap digitalizacji ścieżki zakupowej klienta w Auchan i kolejne miasto na mapie Polski, w którym klienci mogą korzystać z tej formy zakupów.

We wrześniu tego roku do Warszawy i Wrocławia, gdzie usługa dostępna była już wcześniej, dołączyło 8 miast Górnego Śląska: Katowice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice i Mikołów, a pod koniec miesiąca także Kraków. W pierwszej połowie października br. sprzedaż internetowa uruchomiona została również w Poznaniu.

Oferta produktowa w ramach usługi obejmuje produkty świeże, także te na wagę, owoce i warzywa, mięsa i wędliny, mrożonki, kosmetyki, wody i napoje, produkty spożywcze suche, artykuły dla dzieci oraz żywność dla zwierząt.

Dla osób z Łodzi i okolic, które zdecydują się na pierwsze zamówienie do 30 listopada br. sieć przygotowała promocję – darmową dostawę i Fresh Box ze świeżymi owocami w prezencie.

 

Źródło: informacja prasowa

Reklama