Tyskie Store – tutaj kupisz gadżety związane z marką Tyskie

Tyskie Store – tutaj kupisz gadżety związane z marką Tyskie

Kufle, otwieracze, wafle, zdjęcia, szyldy, magnesy, plakaty, pocztówki - Tyskie rusza ze sklepem internetowym z upominkami nawiązującymi do historii Tyskich Browarów Książęcych i marki Tyskie.

Na stronie Tyskie Store kupić można sporo gadżetów, m.in. szkło do piwa, w tym ręcznie wykonany i zdobiony kufel w stylu retro czy ubrania i akcesoria. Historia browaru została uwieczniona na plakatach blachach, pocztówkach i magnesach w stylu vintage oraz w anglojęzycznej książce o Tyskich Browarach Książęcych. A na spragnionych stylowych gadżetów czekają craftowe nosidło na piwo z tanka, stalowe otwieracze z logo marki i inne unikalne przedmioty.

Na zdjęciach: Ceramiczny kufel z pokrywką oraz Nosidło na Tyskie z Tanka na 4 butelki.
Źródło: Sklep internetowy tyskiestore.pl/

Pod adresem https://tyskiestore.pl/ można kupić gadżety, które sprawdzą się w każdym stylowym „Przejściu na Ty”. 

Pomysł na sklep online od dawna był w naszych głowach. Otrzymywaliśmy wiele sygnałów, w postaci próśb i sugestii od fanów marki, którzy chcieliby mieć w swoich zbiorach pamiątki i symbole Tyskich Browarów Książęcych. Tyskie chce być blisko ludzi – jest to wpisane w DNA marki, więc zależało nam na spełnieniu tych życzeń. W sklepie można znaleźć bogaty zbiór designerskich gadżetów. A to dopiero początek – będziemy go sukcesywnie rozwijać, będą pojawiać się nowe upominki, więc warto zaglądać do niego regularnie.

Tycjan Lewandowski, dyrektor marki Tyskie

Za projekty większości przedmiotów w Tyskie Store odpowiedzialna była pochodząca ze Śląska Matylda Sałajewska, projektantka współpracująca z marką Kompanii Piwowarskiej również przy rewitalizacji centrum wycieczkowego w Tyskich Browarach Książęcych. Efekty tej współpracy będzie można zobaczyć za jakiś czas. Zainteresowanych marka zaprasza na swoje kanały social media: Tyskie i Tyskie Browary Książęce.

Reklama