Innovation Day 2021 już w najbliższy poniedziałek

Innovation Day, to wyjątkowe wydarzenie B2B składające się z dwóch części: konferencyjnej i uroczystej gali.

Konferencja poświęcona innowacjom

Część konferencyjna odbywa się w formie paneli dyskusyjnych, wystąpień eksperckich i prezentacji poświęconych innowacyjności w sektorze spożywczym, retailu i dystrybucji. Prowadzą je eksperci i praktycy, skupiając się na nowych technologiach, innowacyjnych produktach FMCG, nowoczesnym retailu, łańcuchu dostaw, czy opakowaniach.

Podczas konferencji poznamy trendy w sektorze spożywczym, unikalne produkty i nowoczesne rozwiązania handlowe. Dowiemy się też jaka jest rola innowacji w rozwoju polskiego i światowego retailu.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w części konferencyjnej. Udział jest bezpłatny. Jeśli nie chcesz przegapić transmisji live, zapisz się tutaj.

Więcej informacji na temat konferencji znajdziesz tutaj.

Wystąpienie Jarosława Sokolnickiego, Microsoft podczas Innovation Day

Złote Innowacje FMCG & Retail 2021

Druga część wydarzenia, to uroczesta gala podczas której nastąpi ogłoszenie wyników konkursu Złote Innowacje FMCG & Retail 2021.

To największy na polskim rynku konkurs konsumencki, wyłaniający najbardziej innowacyjne produkty FMCG i rozwiązania Retail. Nagradzane są produkty i usługi, które w ostatnim roku rewolucjonizowały podejście do zakupów, uatrakcyjniały rynek spożywczy oraz poprzez innowacyjność bezpośrednio wpływały na zachowania konsumentów.

Poczuj klimat uroczystej gali finału konkursu Złote Innowacje FMCG & Retail.

Złote Innowacje FMCG & Retail - wejście do Teatru Kamienica (2019)
Laureaci konkursu (2019)

 

Reklama