Nowa organiczna linia Lavazza ¡Tierra!
Nowa organiczna linia Lavazza ¡Tierra! Nowa organiczna linia Lavazza ¡Tierra! Nowa organiczna linia Lavazza ¡Tierra! Nowa organiczna linia Lavazza ¡Tierra!

Najdoskonalsza esencja kawy kryje się nie tylko w jej aromacie, ale też w trosce o ziemię, z której pochodzą ziarna oraz w szacunku do ludzi, którzy ją uprawiają. Mając to na uwadze Lavazza prezentuje produkty ¡Tierra! Organic, które wyznaczają najnowsze trendy w produkcji kawy: koncentrację na pochodzeniu ziaren i przygotowanie produktu w zrównoważony sposób, a także dbałość o doskonałość smaku.

Za wszystkimi nowymi wariantami kawy Lavazza ¡Tierra! Organic kryje się konkretne zaangażowanie firmy mające na celu zapewnienie prowadzenia zrównoważonych upraw kawy w poszanowaniu dla planety oraz społeczności, na wszystkich etapach łańcucha dostaw: od plantacji aż po filiżankę kawy. Wyraża się ono w projektach poodejmowanych przez Fundację Lavazza w wielu regionach świata.

¡Tierra! Organic to 3 nowe produkty, ¡Tierra! Organic for Planet, związana z projektami zwalczającymi zmiany klimatyczne,  ¡Tierra! Organic for Amazonia, wspierająca procesy ponownego zalesiania oraz ¡Tierra! Organic for Africa, za którą stoją projekty edukacji młodzieży.

Produkty z nowej linii to idealny wybór dla osób poszukujących kawy produkowanej w odpowiedzialny sposób, bez kompromisów w kwestii jakości i smaku. Lavazza ¡Tierra! Organic to jedyna marka, która jest w stanie zapewnić doskonałe kawowe doświadczenie, dzięki długoletniemu doświadczeniu Grupy Lavazza w tworzeniu mieszanek oraz wypalaniu ziaren z troską o ludzi i społeczności, które pracują przy produkcji, gwarantowane przez certyfikat RFA oraz projekty Fundacji Lavazza.

Każdy projekt wspierany przez Fundację ma na celu poprawę jakości kawy poprzez polepszenie warunków życia jej producentów. Dzięki nowej gamie produktów możemy realnie posmakować efektów zaangażowania marki w działania społecznie odpowiedzialne poprzez projekty Fundacji.

¡Tierra! Organic for PLANET, wspiera walkę ze zmianami klimatycznymi

Lavazza ¡Tierra! For Planet to ekologiczna kawa, w której owocowe aromaty łączą się z delikatnymi nutami smakowymi. Pochodzi z naturalnych obszarów Afryki oraz Ameryki Środkowej i Południowej. Lavazza zapewnia tamtejszym producentom kawy wiedzę z zakresu zrównoważonego rolnictwa, która pozwala im lepiej radzić sobie ze zmianami klimatycznymi. Zmiany te stanowią realne zagrożenie dla kawy, ponieważ mogą wpływać na jej jakość i są przyczyną stopniowego zmniejszania powierzchni upraw.

¡Tierra! Organic for AMAZONIA, wspierająca projekty ponownego zalesiania

Lavazza ¡Tierra! For Amazonia to pełnowartościowa i aromatyczna mieszanka kaw o aksamitnym, czekoladowym smaku na bazie ziaren kawy uprawianej w Peru. Lokalnie, Fundacja Lavazza jest tam zaangażowana w projekty Tierra! z zakresu ponownego zalesienia i ekologicznej ochrony lasów deszczowych Amazonii, co stanowi aktywny wkład Grupy w przeciwdziałanie zmianom klimatu.

¡Tierra! Organic for AFRICA, wspierająca projekty związane z edukacją młodzieży

Lavazza ¡Tierra! for AFRICA to organiczna kawa z Afryki Wschodniej o mocnym i wyrazistym smaku, który na dłużej pozostawia delikatne nuty na podniebieniu. W tym regionie Fundacja Lavazza działa z myślą o przyszłości jego mieszkańców. Firma wierzy w kluczową rolę młodych ludzi oraz wagę wspierania ich poprzez programy treningowe, które zachęcają do pozostania na miejscu i pracy na rodzimych terenach.

W obszarze afrykańskich upraw kawy Fundacja wspiera nowe, młode pokolenia rolników i dostarcza im przedsiębiorczy know-how, niezbędny do prowadzenia działalności.

Trzy nowe warianty: Lavazza ¡Tierra! For Africa, ¡Tierra! For Amazonia and ¡Tierra! For Planet dostępne są w sieciach handlowych oraz sklepach internetowych w formacie kawy mielonej w opakowaniach 180g. Lavazza Tierra for Planet dostępna jest również w formie kawy ziarnistej w opakowaniu 1kg.

Wszystkie linie Tierra, których produkcja prowadzona jest w poszanowaniu idei zrównoważonego rozwoju są wyrazem silnego zaangażowania Grupy Lavazza w działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, które symbolizuje strategia Blend for Better. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź: https://www.lavazzagroup.com/en/how-we-work.html

Reklama